Bez kategorii

FASHION DEMOCRACY SUMMER

Witajcie kochani. Dzisiaj chciałam napisać kilka informacji o nadchodzącym wydarzeniu jakim jest FASHION DEMOCRACY SUMMER

Słyszałyscie o nim?

To impreza z cyklu Pop Up Shop, najnowszy projekt Warsaw Fashion Weekend organizowany w największych i najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Jej celem jest przybliżenie szerszej publiczności twórczości niezależnych polskich projektantów.  To idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają modę!

Lubisz projektować? To szansa dla Ciebie!

 Fashion Democracy to wyjątkowe kolekcje młodych, zdolnych, polskich projektantów. Celem  imprezy jest wejście mody autorskiej w struktury miasta i przełamanie stereotypu mody dla wybranych. Możecie zaprezentować swoje projekty. To super sprawa!:)

Od czego się zaczęło?

 Fashion Democracy wzięło się z chęci połączenia artystycznego charakteru mody i jej  użytkowego aspektu. Impreza pozwala firmie/projektantowi tworzyć unikalne środowisko, które angażuje klientów i stwarza nową przestrzeń kontaktu.
Ponadto organizatorzy szukają młodych projektantów, którzy chcą się pokazać i wystawić swoje projekty – zainteresowani są proszeni o kontakt z Panią Zofią: zosia@fashionweekend.pl .

Oto miasta i daty imprezy:
6 lipca Toruń   
20 lipca Wrocław
3 sierpnia Katowice 
10 sierpnia Kraków 
24 sierpnia Gdańsk
 7 września Warszawę

Ja zawitam w Toruniu i zdam fotorelację 😉 Zapraszam wszystkich gorąco!!;-) Nie można pominąć takiego wydarzenia! 🙂

Więcej informacji znajdziecie na plakacie:

xoxo Sandi 

36 komentarzy
Previous Post
22 czerwca 2013
Next Post
22 czerwca 2013

36 komentarzy

Leave a Reply

Related Posts