Bez kategorii

Mint Lace Crop Top & Bodycon Skirt / tidestore wishlist

Komplety, spódnica i bluzka, cieszą się w tym sezonie niezwykłą popularnością. Najczęściej składają się z krótkiej bluzki, zwanej crop top, oraz ołówkowej spódnicy, idealnie dopasowanej do ciała. Ja zdecydowałam się na nieco inną odsłonę.W mojej szafie znajduje się wiele eleganckich sukienek, ale takiego zestawu jeszcze nie miałam. Zdecydowałam się bowiem na elegancki, koronkowy komplet, który możecie dostać TUTAJ. Składa się z koronkowej bluzki z krótsza podszewką oraz ołówkowej spódnicy za kolana, również z krótką podszewką. Zauroczył mnie przede wszystkim odcień tzw. light green, który fajnie komponuje się z opalenizną. Komplet świetnie nadaje się na uroczystości takie jak komunie, wesela czy poprawiny. Co prawda sezon na komunie już za nami, ale za rok zapewne go wykorzystam. Połączyłam komplet z białymi czółenkami, białą, małą torebka, dostępną TU. Dodatek stanowi naszyjnik z perełek od Chevre bijoux i zegarkiem . Co osądzicie?
crop top, skirtSammydress / bagSammydress / necklaceChevre bijoux / heels – swiatbutow24 / watch – podobny znajdziecie na www.zegarownia.pl

Na koniec chciałam Wam pokazać kilka rzeczy ze sklepu Tidestore. Na początek rzeczy objęte promocją – darmowa przesyłka, KLIK:
1. KLIK. 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK 5. KLIK 6. KLIK
Warto również spojrzeć na ofertę zwana “Cyber Monday”, KLIK:
 
1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK 5. KLIK 6. KLIK

xoxo Sandi
83 komentarze
Previous Post
8 sierpnia 2014
Next Post
8 sierpnia 2014

83 komentarze

Leave a Reply