Bez kategorii

Slip on & tidestore wishlist

Stylizacja: Slip on

Slip-ony to komfortowe trampki, które podbiły serca blogerek. Zastąpiły tradycyjne wiązanie za pomocą sznurowadeł, elastyczna gumką. Dzięki temu zakładanie i zdejmowanie butów jest szybkie, a przede wszystkim wygodne! Sliponki nadają się zarówno do wyjść na co dzień. Można je łączyć z szortami, spodniami, legginsami, jak i spódnicami i sukienkami. Nadają się idealnie na długie spacery, bowiem są bardzo wygodne. 
W dzisiejszej stylizacji postawiłam na czarny total look. Wybrałam zwykłą, czarną bluzkę, do tego asymetryczne szorty i kamizelkę. A co mam na nogach? Slip-ony w panterkę ze złotym łańcuszkiem, dostępne TU, które ożywiają całość i dodają lekkiego pazura. Dodatek stanowi czarna  torebka.. Uzupełnienie stanowi bransoletka ze znakiem nieskończoności.
Na koniec dodam, że w końcu udało mi się wrócić do naturalnego blondu, a to zasługa salonu fryzjerskiego Patris, w którym fryzjerka dba o moje włosy.
slip onlabotti / bag tidestore / blouse,  – second hand / vest – podobną znajdziecie na bonprix.plTU / bracelet Chevre bijoux / shorts Sheinside

A na koniec moja krótka lista okryć wierzchnich – idealnych na zbliżające się chłodniejsze dni. Wszystko pochodzi ze sklepu TIDESTORE.
http://tidestore.com/

xoxo Sandi
96 komentarzy
Previous Post
7 września 2014
Next Post
7 września 2014

96 komentarzy

Leave a Reply

Related Posts