Gift idea

POMYSŁ NA PERSONALIZOWANY PREZENT NA WALENTYNKI

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Święto ma zarówno sporo zwolenników, jak i przeciwników. Osobiście podchodzę do tego święta z dystansem, bowiem uczucia okazuje się codziennie, a nie tylko raz w roku. Mimo to, dla osób w związku jest to dzień, który można wykorzystać i wspólnie spędzić czas. Sama w walentynki stawiam na wieczór spędzony we dwoje (kolacja, kino, łyżw itd.), który zostaje uzupełniony w wyjątkowy prezent. Niestety prezenty stały się sposobem zaspokajania potrzeb, a nie okazywania uczuć. Dlatego też nie lubię kupować prezentów na siłę (czyli tych na pokaz), takich typowych jak perfumy, kosmetyki itd. Dla mnie ma być praktycznie, a podarunek ma wywołać uśmiech na sobie, którą obdarowuję. Uważam, że najlepszy prezent to taki, który został stworzony z myślą o osobie, która zostanie nim obdarowana. Dlatego też świetnym wyborem są prezenty personalizowane – jedyne w swoim rodzaju. Z okazji święta zakochanych wybrałam dwa prezenty, które pochodzą ze sklepu MyGiftDNA. Uwierzcie mi, że to nie było wcale łatwe – zbyt duży wybór!
1. DuoKubki
Pierwszy prezent to prezent idealny dla par – Duo Kubki, dwa białe porcelanowe kubki z charakterystycznymi uszami w kształcie połówki serca. Kubeczki z napisami “Mr Right” i “Mrs. Always Right” mają dodatkowo imiona. Jak dla mnie bomba – dobry pomysł dla par, gdzie obydwoje lubicie stawiać na swoim, więc kubki, które przyznają  rację to bardzo dobry wybór.
1 kubki2 1 kubki 1 kubek mrs 1 kubek mr2. Kufel do piwa.
Drugi prezent to ciekawy upominek dla sympatyków sportu – zarówno tych aktywnych, jak i oglądających przed telewizorem mecze: kufel do piwa z koszulką i imieniem.
Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent z okazji walentynek, serdecznie zapraszam do zakupu spersonalizowanych podarunków.
kufel kufel1

MyGiftDna to strona internetowa  gdzie znajdziecie masę przepięknych personalizowanych prezentów, na każdą okazję, kubków, słoi z życzeniami, map i wiele, wiele innych.W kolejnym poście pokażę Wam również prezent dla mojej mamy z okazji jej urodzin. Jeśli jeszcze nie macie walentynkowego pomysłu na prezentu – serdecznie polecam wybrać coś ze strony -personalizowany prezent będzie świetnym uzupełnieniem romantycznego wieczoru.

sandicious podpis

58 komentarzy
Previous Post
6 lutego 2016
Next Post
6 lutego 2016

58 komentarzy

Leave a Reply