Moje stylizacje

RED HEELS & BLACK DRESS

Zobacz stylizację w – MODNAPOLKA.pl
Czerwone szpilki przyciągają wzrok nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Nie wychodzą z mody, bo symbolizują kobiecą siłę i seksapil.Uchodzą za uniwersalny symbol kobiecości i pewności siebie. Czerwone szpilki nasuwają na myśl “Diabeł ubiera się u Prady”, gdzie cała szata graficzna przy promocji była oparta właśnie na fotografii czerwonych szpilek zakończonych widłami diabła. Czerwone szpilki z pewnością wyostrzają całą stylizację, dlatego warto wybrać do nich klasyczne elementy garderoby, luźne fasony o geometrycznych cięciach. Dobrze sprawdzi się także nieśmiertelna mała czarna. Fajnie komponują się również z jeansami.
Postawiłam na dość klasyczne połączenie, duet czerni i czerwieni. Czerwone szpilki pochodzą ze sklepu merg. Połączyłam je z małą czarną, dostępną tu, oraz dodatkami w odcieniu butów: naszyjnikiem, eleganckim zegarkiem, pierścionkiem oraz kopertówką. Całą stylizację uzupełnia piękne wnętrze sklepu Mandallin wnętrze&styl w Toruniu. Jak Wam się podoba?
Jeśli chcecie wygrać sukienkę (lub inny model) to zapraszam do udziału  wkonkursie z Cosmosmoda -> KLIK

HeelsMerg / DressCosmosmoda / BagMybaze
1redheels 2redheels 3redheels 4redheels 5redheels 6redheels 7redheelss 8redheels 9redheels 10redheels 12redheels 13redheels 14redheels

Fotograf: Krzysztof Budzowski
Make up: Patrycja Falkiewicz, 4Her usługi kosmetyczne & przedłużanie włosów
Sklep: Mandallin wnętrze&styl Toruń

93 komentarze
Previous Post
12 lutego 2016
Next Post
12 lutego 2016

93 komentarze

Leave a Reply

Related Posts