Moda

WHITE AND BLACK DRESS

EN: Hello, today i want show you white and black dress . Black and white color combinations are the most timeless, elegant and always on trend and in style.

PL: Dzisiaj chciałabym Wam pokazać biało-czarne sukienki. Czarno-biały duet jest najbardziej ponadczasowy, elegancki, stylowy i zawsze trendy.

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że czarny i biały stanowią duet idealny. Te dwa przeciwstawne kolory stanowią świetną bazę do stworzenia wielu ciekawych i różnorodnych stylizacji. To klasyka, elegancja i szyk. Połączenie mrocznej czerni i subtelnej bieli było ulubionym połączeniem kolorystycznym ikony mody – Coco Chanel. I choć minęło sporo czasu, duet ten nadal jest trendy i chętnie po niego sięgamy. Po pierwsze, jest prosty i bezpieczny. Po drugie, pasuje na każdą okazję. Po trzecie, wcale nie jest nudny! Biel i czerń nosimy wszędzie: do pracy, na oficjalne spotkanie, na randkę, przyjęcie w gronie rodzinnym, a także na co dzień.  Jeśli jesteśmy fankami minimalizmu, warto postawić na klasyczne, eleganckie stroje w postaci np. małej czarnej. Jeżeli lubisz bawić się modą, zaszalej i postaw na zgeometryzowane kreacje. Nie bój się również dodatków. Możesz utrzymać dodatki w czarno-białym stylu lub przełamać całość i wybrać dodatek w kolorze. Wszystko zależy od Ciebie. Dziś chciałabym zaproponować Wam biało-czarne sukienki. Mamy w końcu wiosnę, która tak nie chciała do nas przyjść :p Wiosnę, a zaraz lato, czyli okres, w którym kurtki chowamy na dno naszej szafy i wyjmujemy lekkie, zwiewne sukienki. Zobaczcie, co dla Was przygotowałam 🙂

BLACK AND WHITE ZAFUL DRESS

1.KLIK 2. KLIK 3. KLIK
4. KLIK 5. KLIK 6. KLIK

23 komentarze
Previous Post
17 maja 2017
Next Post
17 maja 2017

23 komentarze

Leave a Reply