Outfit

BUFIASTE RĘKAWY

Zobacz stylizację w – MODNAPOLKA.pl

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że ten sezon skupiał się na rękawach. Moim faworytem są “sleeve bells”, ale dziś postawiłam na bufiaste rękawy. Jak je nosić? Dla kogo? Zobaczcie sami.

Bufiaste rękawy, kojarzone m.in. ze strojami historycznymi czy sukienkami Ani z Zielonego Wzgórza, zatoczyły koło i wróciły zarówno na wybiegi, jak i czerwone dywany. Sezon wiosna-lato skupił się na rękawach, których celem było skupienie na sobie uwagi. Sieciówki oferowały wiele modeli. Największą popularnością cieszyły się szerokie rękawy, o których pisałam w jednym z postów.  Bufki, choć są modne i chętnie noszone, to jednak nie należą do najłatwiejszych. Dlatego zanim się na nie zdecydujemy, musimy wiedzieć jak je umiejętnie połączyć z pozostałymi częściami naszej garderoby. Bufiaste rękawy sprawdzą się przede wszystkim u Pań o drobnej budowie w górnej partii ciała – wąskie ramiona, nieduży biust, wąska klatka piersiowa. Są także dedykowane Paniom o dość szerokiej dolnej części ciała. Poprzez dodanie objętości w ramionach, zrównoważy si góra z dołem. Bufki wraz z taliowaną spódnicą są świetnym rozwiązaniem dla kobiet z męską, atletyczną sylwetką. Takie połączenie elementów sprawi, że nabierze się kobiecych kształtów. W sezonie wiosna-lato dobry wybór stanowią sukienki z bufkami. Pamiętajmy jednak, że to bufki stanowią ozdobę naszej stylizacji, dlatego ostrożnie dobieramy pozostałe elementy naszego stroju. Warto zrezygnować z masywnej biżuterii i postawić na minimalizm. To rękawy mają rzucać się w oczy. Dziś i ja postawiłam na bufiaste rękawy. Wybrałam piękną, letnią sukienkę – ubolewam, że lato dobiega końca :p Połączyłam ją ze szpilkami, które mogliście już zobaczyć w jednym z poprzednich postów – jak nosić biel . Do tego delikatne kolczyki i okulary przeciwsłoneczne. Jak Wam się podoba?

dress – Shein / shoes – Rosegal / sunglasses – Zaful /
bufiaste rękawy bufiaste rękawy bufiaste rękawy bufiaste rękawy bufiaste rękawy bufiaste rękawy bufiaste rękawy bufiaste rękawy bufiaste rękawy bufiaste rękawy

 


47 komentarzy
Previous Post
10 września 2017
Next Post
10 września 2017

47 komentarzy

Leave a Reply