Outfit

TRENDY JESIEŃ-ZIMA: KRATA

Płaszcz w kratę

Dziś w roli głównej trendy jesień-zima: krata. Jaką kratę nosimy w tym sezonie? W jakich kolekcjach się pojawiła?

TRENDY JESIEŃ-ZIMA: KRATA

Krata to ponadczasowy wzór, który na stałe wpisał się do świata mody. towarzyszy nam niemalże w każdym sezonie. Zmienia się tylko jej oblicze. W chłodniejszych porach roku – jesienią i zimą, nosimy przede wszystkim barwy stonowane, typowe dla owego sezonu: brązy, szarości, odcienie pomarańczy, żółtego i czerwieni. W tym sezonie nosimy glencheck, szkocką klasykę – tartan, gingham, tattersall i pepitkę. Gdzie znajdziemy kratę? Wszędzie!  Choć zdominował przede wszystkim okrycia wierzchnie, to pojawia się również na sukienkach, spódnicach, koszulach, spodniach. Ten wzór pojawił się w kolekcjach: Calvin Klein, Coach, Chloe, Balenciaga czy Zimmermann. Inspiracje zaś projektanci czerpali przede wszystkim z  lat 70. i 90.

TRENDY JESIEŃ-ZIMA: KRATA – PŁASZCZ W KRATKĘ

Płaszcz w kratę do zdecydowanie must have jesiennej garderoby. Nie mogło zabraknąć go również w  mojej szafie. Postawiłam na klasyczne połączenie bieli i czerni. ten duet sprawdza się wszędzie! I w takiej kolorystyce utrzymałam całą stylizację. Sam płaszcz robi wrażenie, więc nie kombinowałam z resztą. Wybrałam prostą, czarną sukienkę i muszkieterki. Do tego stylowe lenonki, czapka z oczami i torebka. jak Wam się podoba moja propozycja?

P.S. Chorowaliście już w tym roku? Mnie dopadła choroba tydzień temu i nie chcę odejść ;/ Dziś byłam w ambulatorium, jutro dalej lekarz. Nawet nie wiecie ile bym dała, aby normalnie funkcjonować, iść do pracy. Leżenie w łóżku mnie wykańcza;/

coat – Shein / knee boots – here / dress – here /
trendy jesień-zima: krata

 


52 komentarze
Previous Post
26 listopada 2017
Next Post
26 listopada 2017

52 komentarze

Leave a Reply

Related Posts