Uroda

DOMOWE SPOSOBY NA OCZYSZCZANIE TWARZY

Oczyszczani twarzy stanowi podstawę właściwej pielęgnacji. Zapewnia ono naszej cerze zdrowy i ładny wygląd. ponadto przygotowuj skórę do innych zabiegów kosmetycznych. Zabiegi oczyszczania twarzy można wykonać w salonie kosmetycznym np. peeling kawitacyjny, peeling enzymatyczny, mikrodermabrazja lub w domu. Dziś przedstawię domowe sposoby na oczyszczanie twarzy.

DOMOWE SPOSOBY NA OCZYSZCZANIE TWARZY

Domowe sposoby na oczyszczanie twarzy to świetna alternatywa dla zabiegów wykonywanych przez kosmetyczkę. Przede wszystkim wtedy, kiedy nie mamy czasu lub zwyczajnie chcemy zaoszczędzić pieniądze lub być samodzielne. Przedstawiam Wam poniżej urządzenia kosmetyczne, dostępne na stronie: https://importmania.pl/pol_m_Urzadzenia-kosmetyczne_Do-domu_Oczyszczanie-cery-169.html , które pozwolą one nam w domu, wykonać wile profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i to bezinwazyjne. Ich regularne używanie sprawi, że zadbają o zdrową skórę, pomogą usunąć niedoskonałości i przywrócą naszej cerze zdrowy i młody wygląd.

Skin scrubber:
Skin scrubber to profesjonalny aparat do peelingu kawitacyjnego. Jego podstawowa funkcja to oczyszczenie skóry ultradźwiękami, a także jej wygładzenie oraz tzw. sonoforeza (czyli wtłaczanie kosmetyków w głąb skóry). Zabieg zaczynamy od fazy oczyszczenia, wykonaniu demakijażu. Przechodzimy następnie do fazy złuszczania. Należy zwilżyć skórę wodą i zacząć przesuwać po niej metalową szpatułką przekazującą ultradźwięki. Następnie następuje faza końcowa, polegająca na tonizacji naszej skóry i nałożeniu odpowiedniego kremu.

Mini kombajn:
Mini kombajn kosmetyczny umożliwia wykonanie aż pięciu różnych zabiegów kosmetycznych:
– Mezoterapia bezigłowa (ultradźwięki) – urządzenie wykorzystuje fizyczne zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Otwierają się wtedy nowe drogi do wprowadzania aktywnych preparatów i to bez użycia igieł.
– Jonoforeza ION + to jonizacja dodatnia, która dzięki zastosowaniu prądu stałego usuwa zanieczyszczenia.
– Jonoforeza ION – (jonizacja ujemna, wprowadzanie substancji odżywczych)
– Terapia fotonowa – pomaga w leczeniu trądziku oraz regeneracji i pielęgnacji skóry trądzikowej.
– Bio Wave -stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki temu nasza skóra jest bardziej napięta, gładsza z widocznym zanikiem zmarszczek.

18 komentarzy
Previous Post
31 stycznia 2018
Next Post
31 stycznia 2018

18 komentarzy

Leave a Reply

Related Posts