Ciąża / parenting Gift idea

Pomysł na prezent dla niemowlaka – ciężarówka sorter od Fisher Price

Nie ma wątpliwości, że upominek dla najmłodszych to ciężki wybór. Dzieci zazwyczaj mają mnóstwo zabawek, ubranek i innych gadżetów. Dziś pomysł na prezent dla niemowlaka – ciężarówka sorter od Fisher Price.

Pomysł na prezent dla niemowlaka – ciężarówka sorter od Fisher Price

Fisher Price to jedna z najpopularniejszych marek, która produkuje zabawki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku. Bardzo ciekawą nowością jest edukacyjna ciężarówka sorter, która stanowi prezent dla Maksysia. Był tak grzeczny w tym roku, że dostanie mnóstwo prezentów 🙂 Ciężarówka to doskonały pomysł na prezent dla niemowlaka, zwłaszcza chłopców, którzy uwielbiają samochody. Dzięki tej zabawce dziecko nie tylko odkrywa zabawę pojazdem, ale również zdobywa wiele cennych umiejętności. Nic więc dziwnego, że po zabawkę sięga dużo rodziców 🙂 Ciężarówka jest dedykowana dzieciom powyżej 6 miesiąca życia. Wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, który odporny jest na uszkodzenia. Posiada ona ruchomy sorter z czterema pasującymi do otworów elementami. Dzięki temu dziecko uczy się kształtów. Na kabinie ciężarówki mamy trzy przyciski: on/off z dwustopniową regulacją głośności i muszę Wam powiedzieć, że to naprawdę super sprawa! Niektóre zabawki są bardzo głośne, a tu mamy możliwość przyciszenia. To ogromna zaleta. Na kabinie są jeszcze dwa przyciski funkcyjne, które uruchamiają efekty dźwiękowe i świetlne. Mamy także sznurek, który umożliwia ciągnięcie zabawki.

Pomysł na prezent dla niemowlaka – ciężarówka sorter, czy warto ją kupić?

Zabawka będzie służyła przez jakiś czas, więc z pewnością warto ją kupić 🙂 Jeśli Wasze dzieci są nieco starsze, polecam Wam inne zabawki marki Fisher Price.

Chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. przede wszystkim jak najmniej nienawiści, a jak najwięcej miłości, mniej złości, więcej uśmiechu, mnie kłótni, więcej zgody. Samych sukcesów  w życiu osobistym i zawodowym. Niech Wasze marzenia się spełnią!

pomysł na prezent dla niemowlaka

15 komentarzy
Previous Post
23 grudnia 2019
Next Post
23 grudnia 2019

15 komentarzy

Leave a Reply