Gift idea

5 pomysłów na prezent na chrzciny

Prezent na chrzciny spędza sen z powiek nie jednej osobie. Choć wybór jest ogromny, to często zastanawiamy się, jaki upominek będzie najlepszy. Przedstawiam 5 pomysłów na prezent na chrzciny, które można podarować jako upominek lub dodatek do głównego prezentu.

5 pomysłów na prezent na chrzciny

Prezent na chrzciny powinien być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Dobrze, aby stanowił pamiątkę na całe życie. Jako, że jestem zwolenniczką personalizowanych prezentów, to uważam, że będzie to strzał w 10! Upominki z napisem np. imieniem dziecka, datą jego urodzin itd., sprawdzą się jako prezent, a także jako dodatek do prezentu głównego. Dziś chciałabym przedstawić Wam 5 pomysłów na prezent na chrzciny. Wszystkie upominki znajdziecie w sklepie MyGiftDNA.

1.Ramka z odlewem na rączkę i stópkę

Ramka z odlewem na rączkę i stópkę to wyjątkowy pomysł na dodatkowy upominek na chrzciny. Niezwykle sentymentalna, będzie stanowić pamiątkę na całe życie. tak jak w przypadku innych produktów, i tu mamy możliwość spersonalizowania, dodając np. imie dziecka czy jego datę urodzenia.

2.Album na zdjęcia

Tradycyjny album na zdjęcia to wspaniały pomysł na upominek, niezależnie od okazji. Zamknięte w papierowych zdjęciach wspomnienia, do których można powrócić po wielu latach, z pewnością ucieszy każdego. Możliwość spersonalizowania sprawia, że prezent jest indywidualny. W sklepie MyGiftDNA mamy możliwość dodania np. imienia dziecka albo stworzyć album z datą chrztu.

3.Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej

Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej to jeden z najpopularniejszych pomysłów na upominek. Jeszcze jak byłam mała, to był to jeden z głównych pomysłów na prezent. I ta tradycja przetrwała aż do dzisiaj. W przeciwieństwie do starych czasów, obecnie mamy ogromny wybór. Sklep MyGiftDNA oferuje m.in. złote medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, wykonane ze złota próby 585. Za jego wyjątkowość odpowiada przede wszystkim piękne, eleganckie pudełko, na którym można dodać grawer.

4.Personalizowane body

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że body to absolutny must have. Ich nigdy za wiele. Wyjątkowe są body personalizowane np. z imieniem dziecka, jego datą i miejscem urodzenia. Nie tylko posłużą jako ubranie, ale będą również pamiątką. Taki prezent będzie świetnym dodatkiem do upominku na chrzciny. W MyGiftDNA mamy naprawdę spory wybór. Do tego body dostępne są w kilku rozmiarach:

  • 0-3 miesięcy
  • 3-6 miesięcy
  • 6-9 miesięcy
  • 9-12 miesięcy

5. Metryczka urodzeniowa na płótnie

Doskonałym dodatkiem do prezentu na chrzciny, będzie nietuzinkowa metryczna. Upamiętnia narodziny dziecka, a do tego stanowi pamiątkę na całe życie.

 

18 komentarzy
Previous Post
22 marca 2020
Next Post
22 marca 2020

18 komentarzy

Leave a Reply