Ciąża / parenting

ELEKTRYCZNY ASPIRATOR DO NOSA NOSIBOO PRO – CZY WARTO KUPIĆ?

Na rynku istnieje mnóstwo aspiratorów dla dzieci. Szukając najlepszego rozwiązania, trafiłam na Nosiboo Pro, który nie ma sobie równych. To najwyższej jakości sprzęt medyczny. Czy warto kupić elektryczny aspirator do nosa Nosiboo Pro?

elektryczny aspirator do nosa nosiboo pro

Aspirator elektryczny Nosiboo Pro – jak działa?

Aspirator jest podłączany bezpośrednio do sieci. Aby pracował, nie potrzebujemy odkurzacza, przejściówek czy innych dodatkowych rzeczy. Przy pierwszym użyciu należy połączyć wężyk z aspiratorem, a następnie podłączyć urządzenie do źródła prądu. W kolejnym kroku trzeba przyłożyć głowicę z końcówką do nosa i uruchomić aspirator przez wciśnięcie pokrętła, które dodatkowo służy do regulowania siły ssania. Po odciągnięciu wydzieliny, całą głowicę wraz z silikonową końcówką umyć. Wszystkie elementy trzeba pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Wężyka nie myjemy. Co ciekawe, połączenie wszystkiego ze sobą jest dziecinnie proste i zajmuje sekundę.

Czy warto kupić elektryczny aspirator do nosa Nosiboo Pro?

Zacznijmy od tego, że projekt aspiratora stworzyła dwójka tatusiów-inżynierów, którzy opracowali go razem z udziałem laryngologów. Niewątpliwie należy do produktów premium. Wykonany jest z najwyższej jakość materiałów, które są wolne od BPA.

Do jego zalet zalicza się przede wszystkim:

 

 • regulowana siła ssania – za pomocą pokrętła możemy zmieniać siłę ssania,
 • wyrób medyczny – ten aspirator posiada status wyrobu medycznego!
 • Design – nie tylko dobrze się prezentuje, ale jest również praktyczny,
 • posiada pojemnik, który magazynuje wydzielinę – co więcej, jest on naprawdę dobrze zabezpieczony.
 • higieniczność,
 • łatwość w czyszczeniu – wystarczy tylko odłączyć rurę ssącą i końcówkę dyszy od głowicy Colibri, a następnie otworzyć głowicę i umyć ją ciepłą wodą ,
 • komfort użycia – aspirator ma ciekawy wygląd, co wzbudza zainteresowanie dziecka. Ponadto urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu każdy rodzic spokojnie sobie poradzi z odciąganiem wydzieliny u dziecka.
 • nie ma potrzeby używania filtrów, ponieważ wydzielina zostaje w głowicy, którą myjemy po każdym użyciu,
 • skuteczność – świetnie radzi sobie z odciąganiem wydzieliny nawet na najniższych obrotach.

Dużym plusem jest również końcówka aspiratora, która jest zaokrąglona i wykonana z miękkiego silikonu. Dzięki temu nie wyrządzi krzywdy dziecku.

Elektryczny aspirator do nosa Nosiboo Pro –  dlaczego warto kupić

Miałam okazję testować inne aspiratory do nosa i muszę szczerze przyznać, że tamtych już.. nie ma 🙂 Nosiboo Pro nie ma sobie równych pod względem designu, funkcjonalności czy bezpieczeństwa. Na jego korzyść przemawia to, że jest naprawdę przyjazny dla dzieci. Swoim niebanalnym designem wzbudza ciekawość dzieci. Maksyś od razu zaczął patrzeć, dotykać i śmiać się. Sam wziął końcówkę i włożył do noska, gdzie wcześniej nie wykonywał tej czynności zbyt chętnie. Dostępny jest także w trzech kolorach niebieski, róż i zielony, wiec nawet rodzic pod siebie z pewnością coś wybierze. Dużym plusem jest to, ze głowica jest przezroczysta, co pozwala zauważyć gołym okiem zbierającą się wydzielinę. Co prawda samo urządzenie nie jest bardzo ciche, ale zdecydowanie jest bardziej ciche niż urządzenia podłączane do odkurzacza 🙂 Dla mnie autem Nosiboo Pro jest przede wszystkim łatwość w użyciu. Nie ma tu żadnej filozofii. Natomiast po zakończonym dociąganiu wydzieliny, wystarczy tylko umyć końcówkę i pojemnik z wydzieliną, a następnie wszystko ze sobą połączyć. I nie ma tu.. filtrów! Dla mnie to ogromny plus. jedynym minusem może być cena. Nie oszukujmy się, sprzęt mało nie kosztuje. Aczkolwiek uważam, że jest wart każdej złotówki. Do innych sprzętów musiałam dokupować końcówki czy filtry. Tu o nic się nie martwię. Ponadto aspirator jest wykonane naprawdę z dobrej jakości produktów i starczy na bardzo, bardzo długo 🙂

12 komentarzy
Previous Post
25 marca 2020
Next Post
25 marca 2020

12 komentarzy

 • Świat Pani Domu - Ola

  Aspirator do noska to prędzej czy później zbawienie każdej mamy.

 • Alejandra

  So cute! The aspirator looks worth it!
  HAPPY WEDNESDAY
  xoxo
  http://stylishpatterns.blogspot.com

 • Natalia Kufrasa

  Całkiem przydatny taki aspirator. Będe o nim pamiętać 🙂

 • Królowa Karo

  Gdy junior był mału używałam takiego manualnego aspiratora i dawał radę. Ten jednak z pewnością jest jeszcze doskonalszy. Jak sobie przypomnę nieśmiertelną gruszkę z dzieciństwa, to myślę, że dzieci dziś mają dużo większy komfort życia.

  • sandrak

   zdecydowanie 😀

 • Ola M.

  Ooo super wiedzieć, wszystkie dotychczasowe aspiratory wyładowały w koszu. Muszę ten wypróbować!

 • Anna

  Na pewno taki aspirator przyda się wszystkim młodym rodzicom 🙂

 • Julia Szczerbiak

  Nie słyszałam jeszcze o takim sprzęcie, bardzo ładny design.

 • Sandra z Chrzasteksumienia

  Taki sprzęt z pewnością jest potrzebny.

 • Ptysia

  To wcale nie musi być takie złe jak brzmi – widzę, że synek podchodzi do tego z zadowoleniem 🙂

 • JednoSpojrzenie

  Jejku ja sobie nie wyobrażam stosować innego niż elektryczny, zdecydowanie jest najlepszy.

 • Kaśka - Poligon Domowy

  o kurczę! nie wiedziałam, że i taki można kupić… 🙂

Leave a Reply