Misz-masz

Jak randkować przez internet? – przydatne wskazówki

Umawianie się przez internet stało się tak powszechne, że już nikogo to nie dziwi. Mnogość portali randkowych tylko ułatwia szukanie miłości online. W jaki sposób i gdzie znaleźć partnera w internecie? Przedstawiam przydatne wskazówki.

najlepsze portale randkowe nudez

Jak randkować przez internet?

Możliwości, jakie daje internet są ogromne. Jedną z nich jest spotkanie miłości swojego życia. A to wszystko za sprawą portali randkowych, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Założenie na nich konta jest dziecinnie proste. Wystarczy się zarejestrować, wypełnić dane, dodać zdjęcie, a następnie znaleźć tą jedyną osobę, z którą może uda się spędzić resztę życia. Jak umawiać się na randki online? Oto najważniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę:

1.Stwórz bezpieczny profil

Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniego portalu randkowego dopasowanego do naszych oczekiwań, zarejestrowanie się, a następnie stworzenie swojego profilu z zachowaniem ostrożności w kwestii bezpieczeństwa. Podając dane w serwisie, pamiętaj, aby chronić swoją prywatność. Wybierz login, który nie będzie zawierał danych osobistych np. nazwiska, roku urodzenia. Wypełniając profil, nie dodawaj ani numeru telefonu, ani adresu domowego. Tak ważne informacje zostaw na spotkanie „w realu”.

2.Nie podawaj zbyt dużo informacji o sobie

Pamiętaj, że poznając osoby w sieci nie wolno się śpieszyć ani działać pod wpływem emocji. Jeśli poznasz kogoś, kto wydaje Ci się atrakcyjny i sympatyczny, to nie powód by od razu dzielić się swoim życie i opowiadać o sobie w szczegółach. Takie rzeczy zostaw na później. Randkowanie online bywa ekscytujące, ale czasami zdarza się, że druga osoba jest oszustem lub na żywi nie przypadnie Ci do gustu.

3. Nie oczekuj, że od razu zaiskrzy

Pamiętaj, że tak jak podczas randkowania na żywo, tak i randkowanie w sieci wymaga czasu. Nie zawsze pierwsza rozmowa może spowodować, że między Wami coś zaiskrzy. daj czas.

4.Umów się na randkę

Jeśli rozmawiacie już ze sobą przez jakiś czas, umówcie się na spotkanie na żywo. Angażowanie się w zbyt długa korespondencje nie będzie dobre. Szkoda zarówno czasu, jak i energii. lepiej umówić się na spotkanie i zweryfikować swoje wyobrażenia. Możesz się ekscytować, ale zachowaj dystans. Znasz drugą osobę tylko przez internet. Może okazać się, że podczas spotkania rozmowa nie będzie się kleiła i nie pojawi się żadna iskra.  Miej również na uwadze to, że druga osoba może być nieco inna niż na zdjęciu np. niższa, mniej zabawna itd. Niektórzy ludzie czują się bezpieczniej podczas rozmowy przez internet. natomiast na żywo, wstydzą się.

Jeśli zdecydujesz się założyć konto na jednym z portali randkowych, pamiętaj o bezpieczeństwie oraz dystansie. To klucz do sukcesu w randkowaniu online! Życzę Ci powodzenia i miłości na całe życie.

5 komentarzy
Previous Post
13 marca 2020
Next Post
13 marca 2020

5 komentarzy

 • Maria Tamara

  Spróbować można, lepsze to niz siedzieć i narzekać, że nikogo sie nie poznaje 🙂

 • Patrycja

  Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, a szczególnie z punktem – nie podawaj zbyt wielu infomracji. Mimo wszystko trzeba kierować się rozsądkiem i uważać. U mnie sprawa wyglądała tak, że kończyło się na rozmowie. Chyba jestem zbyt mało ufna w stosunku do ludzi 😀

 • Luiza

  Super wpis! Jeśli ktoś lubi zabawę na snapie to od siebie polecam: http://snapchatnudes.pl/

 • Karolcia

  A ja od siebie mogę polecić portal https://cybernudesy.pl/ moim zdaniem jest najlepszy wśród wszystkich na rynku. Kiedyś korzystałam z sympatii ale stał się płatny i zrezygnowałam 😉

 • polskienudesy

  Dziękuje za wskazówki, w szczególności przydatne jeżeli chodzi o randkowanie z nieznajomymi oraz wysyłanie nudes’ów 😉 Co kto lubi, są różne preferencje ale myślę, że warto spróbować.

Leave a Reply