Outfit

Jak nosić sukienkę w wężowy print?

Zwierzęce wzory święcą triumfy już od kilku sezonów. i nie zapowiada się, że odejdą w zapomnienie. Kocha się je albo nie nawidzi. Jak nosić sukienkę w wężowy print?

Jak nosić sukienkę w wężowy print?

Choć wydawać by się mogło, że ubrania w wężowy wzór, są ciężkie do stylizowania, to wcale tak nie jest. Odpowiednio zestawione z innymi elementami garderoby, naprawdę dobrze wyglądają. Jak nosi sukienkę w wężowy print? Przede wszystkim jej fason dopasować należy do swojej sylwetki. Jeśli znajdziesz już model dla siebie, czas zestawić ją z resztą garderoby. Wężowy print jest na tyle mocny, że sukienkę należy zestawić ze stonowanymi kolorami. Unikaj również innych wzorów, bo łatwo zahaczyć tutaj o kicz. Najlepiej sprawdzi się biel, czerń, a także odcienie beżu oraz szarości. W zależności od fasonu, sukienkę w wężowy print nosimy na co dzień, jak i w wersji eleganckiej. Casualowy zestaw uzupełniamy o wygodne trampki czy balerinki. Natomiast w eleganckiej odsłonie stawiamy na szpilki lub sandałki.

Jak nosić sukienkę w wężowy print? – stylizacja

Zwierzęce printy albo się lubi, albo nienawidzi. Ja muszę przyznać, że od pewnego czasu je naprawdę bardzo lubię. Do mojej kolekcji dołączyła sukienka. Co ciekawe, mam ją już jakiś czas, a dzisiejsze zdjęcia pochodzą z tamtego roku. Widać gondole na fotkach, wiec Maksyś miał pewnie 4-5 miesięcy.  Jak Wam się podoba taki look?

dress – here / shoes – here /
jak nosić sukienkę w wężowy print

10 komentarzy
Previous Post
18 kwietnia 2020
Next Post
18 kwietnia 2020

10 komentarzy

Leave a Reply

Related Posts