Ciąża / parenting

Seria Pucio – najlepsze książki dla najmłodszych

Pucio to bohater, którego kojarzy chyba każdy rodzić. To seria książek dla dzieci, której autorką jest Marta Galewska-Kustra. Dziś w rolin głównej seria Pucio – najlepsze książki dla najmłodszych.

seria pucio

Seria Pucio – najlepsze książki dla najmłodszych

Seria Pucio zdobyła uznanie ród rodziców. Autorką tej niezwykłej serii jest Marta Galewska-Kustra, która jest panią doktor nauk humanistycznych, pedagogiem dziecięcym i logopedą. Także mamy do czynienia z koietą, która zna się na rzeczy 🙂  Bohaterem książek jest chłopiec, Pucio. W książkach znajdziemy bardzo proste teksty, przeznaczone dla najmłodszych, gdzie dodatkowo wpleciono wyrażenia dźwiękonaśladowcze. Dzięki temu w niewymuszony i naturalny sposób, książki wspierają rozwój mowy. Co więcej, seria wzbogacona jest w piękne ilustracje, które dodatkowo zachęcają dzieci to nauki. Seria stanowi doskonałe połączenie nauki z zabawą. A to dzieci przecież lubią najbardziej 🙂

seria pucio seria pucio

Seria Pucio – książki, które musisz mieć

Seria Pucio, stworzona z myślą o najmłodszych, powinna zainteresować każdego rodzica, który chce uczyć dziecko poprzez zabawę. W kolekcji nie może zabraknąć tych tytułów:

  • Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych”  – to pierwszy tom, który okazał się strzałem w 10! Pokochały go nie tylko rodzice, ale i dzieci. Ta prosta pozycja przeznaczona jest dla najmłodszych.W książce mamy ilustracje, które obrazują codzienne sytuacja oraz wykorzystywane słowa podczas wykonywania danych czynności, w tym głownie proste wyrazy dźwiękonaśladowcze. Cała zabawa polega na tym, aby pokazywać dziecku daną czynność, jednocześnie wydając dźwięki.
  • Pucio mówi pierwsze słowa” – nie ma najmniejszej wątpliwości, że każdy rodzic z niecierpliwością czeka na pierwsze słowa swojego malucha. Rozwój mowy doskonale wspiera ta pozycja, która w sposób niewymuszony i naturalny skupia uwagę dziecka na słowach. Ćwiczenia pomogą twojemu maluszkowi łączyć słowa. Co więcej, to nie tylko pozycja dla najmłodszych. Mogą z niej również korzystać starsze dzieci, które uczą się samodzielnego czytania.
  • “Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania” – to trzeci tom przygód małego chłopca. Tym razem przyszedł czas na to, aby wzbogacić zasób słów naszego malucha oraz rozwinąć mowę zdaniową. My oczywiście mamy i ten tom, choć jeszcze troszeczkę poczeka.. 🙂

 

seria pucio

Seria Pucio dostępna jest w wydawnictwie NASZA KSIĘGARNIA. Serdecznie zapraszam do zakupów 🙂

18 komentarzy
Previous Post
2 maja 2020
Next Post
2 maja 2020

18 komentarzy

Leave a Reply