Pomysł na prezent prezenty

Klocki Brick Trick – idealny pomysł na prezent świąteczny dla starszaka

Zastanawiasz się jaki jest idealny pomysł na prezent świąteczny dla starszaka? Postaw na klocki Brick Trick, których limitowana wersja dostępna jest w Biedronce.

Klocki brick Trick – idealny pomysł na prezent świąteczny dla starszaka

Nie ma wątpliwości, że szukanie upominku dla dziecka spędza sen z powiek wielu rodzicom. Zazwyczaj szafy i pudła są upchane zabawkami i ciężko zdecydować się na kolejny upominek. Tym bardziej teraz, gdy chodzenie po galeriach i szukanie wymarzonego prezentu stanowi wyzwanie. Na całe szczęście z pomocą przychodzi znana i bardzo lubiana marka Trefl, a dokładnie klocki Brick Trick 2w1. To seria limitowana dostępna tylko w sieci Biedronka.

Można śmiało stwierdzić, że klocki to doskonały pomysł na upominek. Są lubiane, a wręcz kochane przez dzieciaki. Budowanie sprawi wiele frajdy, a do tego uczy kreatywności, a wyobraźnia pracuje. Plac budowy to prawdziwy raj dla dzieciaków, a nawet i dorosłych.Sama byłam wielką fanką klocków i jestem do dziś – nawet nie wiecie jaką radość sprawia mi zabawa klockami 🙂 jednak Brick Trick są wyjątkowe. Dlaczego? Zbudowane są bowiem z PRAWDZIWEJ cegły! Dzięki temu nasze pociechy mogą poczuć się jak prawdziwy architekt i instruktor budowy.

Na pewno mogliście już zobaczyć tą niezwykłą promocję w gazetce Biedronki. Powiem Wam, że ja bardzo często je oglądam. Poza tym zwracam także uwagę na ścianki wystawiennicze, które można zamówić na stronie https://omegasystem.pl/ . Takie stoją przed niektórymi dyskontami. Zazwyczaj są w nich umieszczone okazje tygodnia/miesiąca oraz różne produkty w niskich cenach. Myślę, że to fajna i skuteczna forma reklamy. Nie raz zdarzyło mi się, że weszłam do sklepu właśnie dlatego, że zainteresowała mnie informacja umieszczona na ściance wystawienniczej.

klocki brick trick

Brick Trick – klocki z prawdziwej cegły

Brick Trick 2w1 to zestaw klocków, które wykonane są z prawdziwej, naturalnej cegły. Wyobraźcie sobie, że proces ich produkcji jest taki sam, jak w przypadku cegieł, które stosuje się do budowy domów. Do zestawu dołączone są dodatkowo również elementy dekoracyjne np. dach czy deseczki. To seria limitowana, którą możecie zakupić w Biedronce. Tak jak sama nazwa wskazuje, są to zestawy 2w1 czyli można zbudować 2 budynki np.

 • latarnię morską lub mostek,
 • kamienice lub przystań,
 • domek lub restauracje,
 • zamek albo strażnicę.

klocki brick trick

Dzięki temu zabawa… MUROWANA! 🙂 Każda budowla polega na tym samym, czyli sklejaniu ze sobą elementów według instrukcji. Ponadto, klocki Brick trick niosą za sobą wiele korzyści:

 • mogą być używane wiele razy – niewątpliwą zaletą klocków Brick trick jest możliwość korzystania z nich wiele razy! Po zbudowaniu budowli wystarczy rozkleić ją za pomocą wody i odczekać. Po kilkunastu minutach cegiełki się odłączą, a następnie lekko się je rozdziela i znów można tworzyć budowlę 🙂
 • kształtują wyobraźnię przestrzenną,
 • zachęcają do twórczej zabawy, rozwijają zdolności manualne, a także kreatywność.

Ponadto, budowanie różnych budowli z prawdziwych cegieł daje niezwykłą satysfakcję. Dziecko może poczuć się jak prawdziwy budowniczy.

klocki brick trick

Zapraszam Was również na stronę trefl – trefl.com 🙂

2 komentarze
Previous Post
26 listopada 2020
Next Post
26 listopada 2020

2 komentarze

 • Świat Pani Domu - Ola

  Klocki to zawsze fantastyczny pomysł na prezent dla różnych grup wiekowych 🙂

 • Prezenty na święta dla dziecka - najlepsze propozycje dla każdego

  […] Klocki Brick Trick, o których już pisałam ostatnio post, będą idealnym upominkiem dla starszaków. To nie są zwykłe klocki, a z prawdziwej cegły! Ich niewątpliwą zaletą jest to, że zachęcają do twórczej zabawy, a przy tym rozwijają zdolności manualne i kształtują wyobraźnię przestrzenną. Do tego mogą być używane wiele razy! Pozwól swojemu dziecku poczuć się jak prawdziwy Bob budowniczy ? […]

Leave a Reply