5 powodów, dla których zdecydowałam się na rożek babyuniverse

5 powodów, dla których zdecydowałam się na rożek babyuniverse

Jednym z gadżetów dla niemowlaków, w które się zaopatrzyłam, jest rożek. Dziś przedstawiam 5 powodów,  dla których zdecydowałam się na rożek BabyUniverse.

5 powodów, dla których zdecydowałam się na rożek BabyUniverse

1.Rożek otula dziecko i daje mu poczucie bezpieczeństwa

Rożek został opracowany po to, aby dziecko mogło poczuć się przez pierwsze dni jak w brzuchu mamy. Becik, otulacz niemowlęcy, a dokładnie otulenie naszego maleństwa w nim, pozwala przypomnieć momenty spędzane pod sercem mamy. Dzięki temu dziecko jest spokojniejsze, a ograniczenie występowania odruchu Moro pozwala na spokojny sen noworodka. Dziecko w rożku czuje się bezpiecznie, ponieważ jest on ciepły i dość ciasnym miejscem. Przypomina mu to miejsce w brzuszku mamy. Pamiętaj jednak, aby był on stworzony z wysokiej jakości tkaniny, która dodatkowo zapewni komfort naszemu maluszkowi.

2.Ułatwia bezpiecznie trzymać dziecko na rękach

Rożki pozwalają łatwiej i stabilniej utrzymać dziecko we właściwej pozycji

3.Funkcjonalność rożka

Rożek w pierwszych miesiącach ma za zadanie otulić nasze maleństwo. Natomiast w późniejszym czasie może posłużyć jako mata edukacyjna lub kołderka do wózka czy łóżeczka.Takie rozwiązanie pozwala na jego dłuższą żywotność.

4.Wygodne zapięcie

Bez wątpienia zaletą rożka jest łatwe zapięcie. Dzięki temu nie musimy się męczyć. Wystarczy odczepić rzep, potem zaczepić i gotowe!

5.Design

Wymieniając 5 powodów, dla których zdecydowałam się na rożek,znalazł się również design. BabyUniverse proponuje nam beciki w wielu wzorach, które możemy dopasować do swojego gustu. Są modele dla dziewczynek, chłopców, a także uniwersalne.

Oczywiście ile ludzi, tyle opinii.

 

 

13 Comments

  1. teraz taki rożek to już chyba standardowy zakup. Trzeba przyznać, że ten wygląda wyjątkowo uroczo 🙂

  2. Nam się rożek właściwie nie przydał, a mieliśmy 2 sztuki. Pewnie dlatego, że było piekielnie gorąco jak się Młody urodził 😉

  3. Prześliczny komplecik. My używaliśmy rożka dość krótko, szczególnie przy drugim dziecku. Mały bardzo szybko rósł 🙂

  4. Śliczny rożek 🙂 mnie rożek służył do 3 miesiąca, potem syn wolał być brany na ręce bez rożka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *