Aplikacja Corner – live streaming. Co to jest, na czym polega i dla kogo?

Aplikacja Corner cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. To innowacyjne rozwiązanie, które docenia coraz więcej marek i użytkowników. Co to jest, na czym polega i dla kogo?

Aplikacja Corner – co to jest?

Corner to aplikacja mobilna, która stanowi połączenie zakupów internetowych z transmisjami live. Powstała z myślą przede wszystkim o pokoleniu Z, dla których smartfon jest nieodłącznym elementem codziennego życia. Służy zarówno do rozrywki, jak i do pracy. To osoby, dla których interaktywny content jest naturalny. Oczywiście nie ogranicza się tylko do nich, bo jest tak naprawdę dla każdej osoby, która posiada smartfona. Aplikację ściągają nie tylko młode osoby, ale także starsze. Wszystko zależy od kategorii produktów, które są prezentowane. A co z markami? Tak naprawdę aplikacja Corner jest dla każdej marki, która chce zaprezentować swoje produkty w innowacyjny sposób.

Pobierz aplikacje na ANDROID

Pobierz aplikacje na iOS

Znajdziecie mnie w aplikacji jako: niedoskonalamama

Na czym polega aplikacja?

Aplikacja Corner polega na na tzw. live streamingu., który jest świetną formą interakcji pomiędzy streamującym a odbiorcami. Osoba, która prowadzi live, pokazuje produkty konkretnej marki. Mogą to być różne produkty m.in. ubrania, kosmetyki akcesoria czy rzeczy z kategorii dom i ogród. Sposób zaprezentowania produktów zależy od streamera i jego kreatywności. Bardzo fajnie prezentuje się ubrania. Ja, prowadząc takiego live, zakładałam ubrania na siebie, tworząc różne stylizacje. W ten sposób pokazałam użytkownikom kilka sposobów na outfity. W przypadku ubrań sportowych pokazałam, że świetnie sprawdzą się zarówno w strojach casualowych, jak eleganckich. Myślę, że to genialna sprawa, ponieważ nie każdy ma pomysł na zestaw. Podczas takiego live’u, użytkownicy mogą zakupić prezentowane przedmioty, a także i to be wychodzenia z transmisji! Można oglądać i robić zakupy. Brzmi fantastycznie, prawda? 🙂 Jednak to nie wszystko. niewątpliwie najważniejsza zaletą apki jest to, ze podczas trwania live, użytkownik ma możliwość zadania pytania osobie, która go prowadzi np. w przypadku ubrań o rozmiar, skład itd, co zdecydowanie ułatwia podjęcie decyzji o zakupu. Sama wiem, że wybór rozmiaru to nie lada wyzwanie 😉 Prowadząc live’a, zawsze mówię użytkownikom, jaki wybrałam rozmiar, podaję również swoje wymiary, aby mogli jak najlepiej dopasować rozmiar do siebie.

aplikacja corner

 

aplikacja corner

Dlaczego warto korzystać z Corner App?

Przyznam szczerze, że przed ściągnięciem aplikacji Corner, nie oglądałam takich transmisji na żywo z możliwością zakupu. Wiem jednak, ze taka forma cieszy się coraz większą popularnością. teraz się nie dziwię 😉 Ma ona wiele zalet:

  • Wygoda – przede wszystkim to bardzo komfortowe. Apkę możemy odpalić gdziekolwiek jesteśmy! Nawet podczas powrotu z pracy – wystarczy mieć słuchawki.
  • interakcja – w porównaniu do sklepów internetowych mamy tutaj interakcję pomiędzy sprzedającym a kupującym,
  • możliwość zadania pytania i otrzymania odpowiedzi niemalże od razu – w zwykłym sklepie online również możemy wysłać zapytanie o przedmiot, ale na odpowiedź musimy poczekać. Często sklepy olewają klientów i w ogóle nie udzielają odpowiedzi…
  • naturalność – atutem live’ów jest to, że są one naturalne – prowadzone na żywo, bez żadnych przeróbek, filtrów i i wizualnej obróbki, co spotyka się w sklepach online. Dzięki temu mamy możliwości oglądania produktu dokładnie takim, jakim jest naprawdę. ma to wpływ na decyzję zakupową.

aplikacja corner

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *