Categories Aranżacja wnętrz

ARANŻACJA WNĘTRZ: METALOWE SZAFKI

Porządek, dobra organizacja i odpowiednie rozmieszczenie półek, szafek w domu ceni sobie większość ludzi. Ciuchy na podłodze, piętrzące się w przedpokoju stosy butów i kapci nie tylko źle wyglądają, ale również i drażnią. Bałagan wygląda nieestetycznie, ale także utrudnia znalezienie tego, czego szukamy – wiem to z własnego doświadczenia, kiedy szukam jednego buta, sukienki czy kluczy. W przypadku odzieży najlepszym rozwiązaniem będzie duża, pojemna szafa. Natomiast na walające się po podłodze w całym domu buty – metalowa szafka,która pozwoli nie tylko uporządkować obuwie, ale także pomieścić inne rzeczy takie jak np. szczotki, rękawiczki, czapki czy szaliki. Taką metalową szafkę możecie zamówić na stronie http://erabox.pl/ . Szafka nie jest tylko meblem użytkowym, ale stanowi element wystroju. Oprócz tego, że jest praktyczna, pełni również funkcję ozdobną mieszkania.Szafki erabox są wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologi. Precyzyjne wykonanie gwarantuje wieloletnią satysfakcję z użytkowania.
szafki
Natomiast dla tych, którzy szukają kluczy, polecam również szafkę na kluczę. Ja takową dostałam na święta (rok temu) od mamy i szczerze mówiąc to bardzo praktyczny prezent – wszelkie klucze: do domu, samochodu, lokalu zawsze odkładam tam i nie muszę ich szukać. Szafki na klucze, dostępne na erabox wykonane są z lakierowanej proszkowo blachy co gwarantuje wysoką odporność na zarysowania. Nadają się nie tylko do domu, ale również do różnych pomieszczeń np. biura.
szafka na klucze

 

 

8 comments

www.stylpasja.blogspot.com says:

ta stojąca fajna!!!

Aleksandra Anna says:

akurat to nie moja bajka 🙂

zaczarowana-oczarowana.pl

BeautyPaulina says:

Świetne są 😉

Becomingbeauty says:

mega mi się podoba taki wystrój 🙂

Megly says:

Zależy od wystroju. Akurat mi metalowe szafki by obecnie nie pasowały. Nie mówię jednak, że obecny wystrój będzie u mnie gościł zawsze. Zatem kto wie 😉 Pozdrawiam 🙂

DookolaSwiata says:

Metalowe meble to zdecydowanie nie moj styl 😛

metalkom says:

Metalowe szafki mogą dodać fajny charakter 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *