Baby blue dress & tidestore items

Baby blue dress & tidestore items

Zobacz stylizację w – MODNAPOLKA.pl

Baby blue, czyli pastelowy, słodki odcień błękitu. Lekki i rozbielony, kojarzący się z niemowlakami. W tym sezonie jeden z najmodniejszych i najchętniej wybieranych przez gwiazdy. Baby blue najczęściej występuje w postaci total look. To odcień wyjątkowo korzystny, bowiem nadaje lekkości i delikatności. Choć początkowo bałam się tego odcienia, to w końcu i ja uległam się modzie słodkiego błękitu. Wybrałam piękna sukienkę ze złotym paseczkiem, dostępną TUTAJ w 3 różnych kolorach.Do tego białe szpilki oraz kopertówka w odcieniu butów i sukienki. Całość uzupełnia perłowy zestaw biżuterii Chevre bijoux. Jak Wam się podoba takie kolorystyczne zestawienie?
dress – signific / jewelry – Chevre bijoux / shoes – swiatbutow24 / bag – retrovintageshop

A na zakończenie przedstawiam Wam kilka rzeczy ze sklepu Tidestore. Trwa obecnie promocja, gdzie możecie znaleźć dużo fajnych sukienek w niskich cenach: KLIK. Oto wybrane produkty przeze mnie:
Buty:

1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK 

Spódnice:

1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4.KLIK

Sukienki:

1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK 

Spodnie:

1. KLIK 2. KLIK 3. KLIK 4. KLIK

xoxo Sandi

86 Comments

  1. Moją uwagę najbatdziej przykuły białe szpilki. Jestem na etapie poszukiwania takowych, więc można prosić jakieś konkretniejsze info ile kosztuja, gdzie mozna dostać? Swietny pomysł na polaczenie ich z taka kiecką. Przynajmniej buty do ślubu nie muszą być po 1 razie wyrzucone;) żeby temu zapobiec chciałam nawet kupić w innym kolorze i dopasować do bukietu. Super zestaw, pozdrawiam!

  2. Całość wyszła pięknie i bardzo elegancko 😉
    Ponad to pięknie podkreślasz swoją figurę

    jootkaa.blogspot.com