Balerinki meliski

Balerinki meliski

Zobacz stylizację w – MODNAPOLKA.pl

Balerinki – delikatny i idealny do wiosennej stylizacji rodzaj obuwia. Odznacza się dużym wykrojem, odsłaniając wierzch stopy. Sieciówki oferują nam wiele modeli. Od kilku sezonów popularnością cieszą się tzw. meliski, które są wykonane z elastycznej gumy. Dzięki temu bardzo dobrze dopasowują się do kształtu stopy i zapewniają komfort oraz wygodę. Początkowo nie przemawiały do mnie, ale kiedy zobaczyłam moją parę wybrańców i założyłam na nogę, zmieniłam zdanie.
Postawiłam na kobiecą i subtelną stylizacje.Główną rolę odgrywają meliski, które możecie dostać TUTAJ. Zestawiłam je z kwiatową koszulą zakupioną w lumpeksie. Lekkiej ostrości dodaje spódnica. Kobiecość podkreśla elegancka torebka supergalaneteria, którą możecie dostać TUTAJ. Całość uzupełniają delikatne bransoletki od Chevre bijoux. Jak Wam się podoba?
Jeśli meliski przypadły Wam do gustu, weźcie udział w konkursie na moim fanpage’u! Możecie również wybrać inną, dowolną parę butów! 🙂 KLIK.
shoes – chix.pl / bag – supergalanteria / chemise – second hand / bracelet – Chevre bijoux

xoxo Sandi

76 Comments

  1. Wyglądasz bardzo ładnie, mam podobną spódnicę, ale nigdy nie łączyłam jej z zwiewną bluzką, teraz na pewno spróbuję, bo u Ciebie wygląda to bardzo łądnie, buciki są również świetne 🙂

    oliilui.blogspot.com

  2. Świetna koszula, masz szczęście, że dorwałaś ją w SH:) A meliski bardzo ładne, w ogóle nie widać, że są z gumy 🙂