Categories Uroda

BAZA SOLID BASE – CO MUSISZ O NIEJ WIEDZIEĆ?

Lakiery hybrydowe cieszą się coraz większą popularnością na rynku kosmetycznym. Wiele osób woli zamienić bazatradycyjny manicure na hybrydy przede wszystkim ze względu na ich trwałość oraz możliwość przedłużenia swoich naturalnych paznokci w sposób najmniej inwazyjny. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie lakierów hybrydowych, pojawiła się nowość – baza hybrydowa Solid Base Rose.

Baza Solid Base Rose jest niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem. Dzięki swojej wielofunkcyjności może ona służyć nam jako standardowa baza pod lakiery hybrydowe, jako produkt do rekonstrukcji i przedłużenia płytki paznokcia oraz nałożona wraz z top coatem jako subtelny, a zarazem kryjący lakier. Jest ona niezwykła nie tylko ze względu na swoje właściwości, ale również ze względu na skład. Solid Base Rose to produkt z formułą 3free. Oznacza to, iż jest on bezpieczniejszy dla zdrowia i bardziej przyjazny środowisku – nie zawiera stwarzających ryzyko uczulenia składników: formaldehydu, DBP i toluenu.

Baza Solid Base Rose jako produkt do przedłużania i rekonstrukcji płytki paznokcia:

Baza pozwala nam na przedłużenie paznokcia na formie do 6 mm. Dzięki niej, możemy również wyrównać płytkę paznokcia. Na wcześniej przygotowane paznokcie należy nałożyć bazę – najbardziej optymalnym rozwiązaniem będzie nałożenie 2 cienkich warstw, można również nałożyć jedną grubszą. Każdą warstwę utwardzamy w lampie LED 60 – 90s lub w lampie UV 120 – 180 s. Dzięki średnio gęstej konsystencji i właściwościach samopoziomujących jest to produkt łatwy w aplikacji.

Baza Solid Base jako klasyczna baza pod lakiery hybrydowe

Baza ta sprawdzi się idealnie jako podkład pod lakiery hybrydowe Cosmetics Zone. Lakiery te zawierają szeroką gamę kolorów i wykończeń. Wraz z dedykowanym top coatem tworzą one niezastąpione trio. Wykonany w ten sposób manicure będzie dawał spektakularny i przy tym trwały efekt. Używając bazy w ten sposób należy nałożyć cienką warstwę na wcześniej przygotowaną płytkę paznokcia, utwardzić ją – w lampie LED 60 – 90 s, w lampie UV 120s, a następnie zaaplikować kolejno lakier i top coat.

Baza Solid Base jako lakier hybrydowy

bazaOprócz właściwości typowych dla bazy jest to produkt, który możemy wykorzystać do tworzenia samodzielnych stylizacji. Jest to rozwiązanie idealne, gdy potrzebujemy delikatnego i naturalnego wykonania manicure. Baza posiada pełen stopień krycia w odcieniu różu, aby zastosować ją w ten sposób należy zaaplikować ją jak klasyczną bazę, a następnie nałożyć dedykowany top coat. W ten sposób możemy wykonać takie stylizacje paznokci jak: french manicure lub bardzo popularny ostatnio – baby boomer.

Baza Solid Base jest rozwiązaniem, które bardzo ułatwia wykonywanie manicure hybrydowego. Kupując jeden produkt zyskujemy wiele korzyści – bazę pod inne lakiery, lakier hybrydowy i możliwość łatwego przedłużenia paznokci. Wyróżnia się ona zarówno wielofunkcyjnością jak i przyjaznym dla zdrowia i środowiska składem.

Opakowanie zawiera 15 ml produktu.

Wszystkie produkty dostępne na lakieryhybrydowe.pl

3 comments

Rozalia Fashion says:

Nie słyszałam i nie miałam … 🙁

Lili 93 says:

Ja również pierwszy raz słyszę o tej firmie ☺
Fajnie że ta baza jest taka uniwersalna ☺
Pozdrawiam
Lili

Diana says:

Ooo, brzmi interesująco! 🙂 Miłego dnia! :*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *