Berlin Fashion Week Mercedez-benz 2014

Berlin Fashion Week Mercedez-benz 2014
Fashion week zawsze był dla mnie czymś niedostępnym. Jednak nic bardziej mylnego! Pod koniec października zostałam zaproszona na owe wydarzenie i oczywiście zgodziłam się. Do Berlina wybrałam się z moją przyjaciółką. Razem z Pati musiałyśmy dostać się do Szczecina, na szczęście PKP pozwoliło nam dojechać bezpiecznie i na czas. W Szczecinie spotkałysmy się z innymi blogerami i ruszyliśmy do Berlina – tylko 2h drogi! Na dworcu w Berlinie byłam pierwszy raz w życiu – jest naprawdę ogromny. Miasto mnie urzekło. Po małym zwiedzaniu nadszedł czas na punkt kulminacyjny – BERLIN FASHION WEEK. Powitał nas czerwony dywan. Przechodząc przez niego mogliśmy poczuć się jak gwiazdy – zdjęcia oczywiście były obowiązkowe! Kiedy weszliśmy do środka, do Show room Premium zaniemówiłam – dla mnie był to istny raj na ziemi!
Po pierwsze obsługa – nie ma kolejek, sprzedaży biletów, wchodzą tylko ludzie zaproszeni, dzięki czemu idzie to bardzo sprawnie.
Po drugie – atmosfera! Nie da się opisać słowami, to trzeba zobaczyć.
Po trzecie – skupienie projektantów z całego świata, których kolekcje stanowią niesamowitą dawkę inspiracji. Można było znaleźć prawdziwe perełki.
Podsumowując: Pobyt w takim miejscu to z pewnością spełnienie moich
marzeń. Mimo kilku nieścisłości związanych z organizacją wyjazdu, jestem szczęśliwa, że mogłam tam być i poznać świetnych ludzi.
Poniżej przedstawiam Wam kilka zdjęć 🙂
bag – Persunmall / chemise – Persunmall / coat – Sheinside/ / bracelet – Chevre / shoes – Sammydress /

Dziękuję również za przesłanie zdjęć Kamilowi, Lucy i Paulince.

Pozdrowienia dla wspaniałych ludzi, z którymi spędziłam cudowny czas!
Ania , Kamil, Paulina, Agnieszka, Lucy, Magda
xoxo Sandi

54 Comments

 1. Wszystko spoko, ale może więcej naturalności Twojej osoby i mniej wygładzenia – TO WIDAĆ!
  I wygląda to ohydnie.

  1. Właśnie z tym wygładzeniem mam problem. Czasami zdjęcia mają za dużo szumu, a ja nie jestem dobra w obróbce i tak mi się tworzy podczas usuwania szumu;/ Mam nadzieję, że z czasem się nauczę lepiej obłsugiwac aparat bądź przeróbki i zniknie to;p

  2. Z perspektywy widza wygląda to, jak byś miała kompleks i chciała w najdurniejszy sposób zamazać w paintcie.
   Lepiej chyba wcale nie retuszować niż robić sobie taką krzywdę.
   Nikt nie jest idealny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.