Categories Bez kategorii

BestHairBuy – Natural wave

Today i want write about besthairbuy – Besthairbuy specialises in various kinds of hair` extensions. Wh i like it? Because quick trick and you`re hair looks good: long and healthy. It’s amazing, true? Today i show you natural wave.

Dzisiaj chciałabym napisać o besthairbuy – sklep specjalizujący się w doczepianych włosach.Dlaczego? Ponieważ to szyka sztuczka i włosy wyglądają dobrze, są długie i zdrowe. To wspaniałe prawda?

Każda z nas marzy o pięknych, długich włosach. Niestety nie zawsze takie mamy.  Dlatego świetne rozwiązanie stanowią doczepiane włosy, które możemy założyć kiedy chcemy, a także zdjąć kiedy chcemy 🙂

Tematem doczepianych włosów zainteresowałam się kilka lat, kiedy moja koleżanka je zakupiła. Jako, że lubiłam bawić się w dzieciństwie we fryzjerkę (co się skończyło niezbyt dobrze, ponieważ niestety zniszczyłam swoje włosy.. Tak to jest jak się chce platynowego blondu i farbuje się kilkoma rozjaśniaczami pod rząd .. Dobrze, że człowiek uczy się na błędach), poniszczyłam sobie włosy. Wolno mi rosły i wypadały. Zdecydowałam się więc na włosy doczepiane clip in, które mogę założyć kiedy chcę oraz zdjąć kiedy chcę. Ich aplikacja jest niezwykle prosta. Świetnie sprawdzą się np. na ślub, gdy choć na chwilkę chcemy mieć piękne, długie włosy i do tego perfekcyjnie ułożoną fryzurę.

Wybór doczepianych włosów jest ogromny. Możemy zdecydować się na syntetyczne, które dostaniemy za niewielkie pieniądze lub wybrać droższą, ale jakościowo lepszą opcje – włosy naturalne. Wybór odcieni jest ogromny. Oprócz kolorów są także dostępne włosy ombre w wielu wersjach czy pasemka. Można się także pokusić o kolory typu: czerwień, niebieski. Ale to zdecydowanie propozycja dla odważnych Pań, które lubią wyróżniać się z tłumu. Jeśli jednak nie uda się nam dopasować koloru, kupione naturalne włosy możemy pofarbować. Jednak w takiej sytuacji zalecam skorzystać z pomocy fryzjera (tak jak zawsze robiłam), a nie na własną rękę. Do wyboru mamy także różne długości. Osobiście wybierałam długość średnią – 50 cm. Wydaje mi się, że wygląda to bardziej naturalnie. Zawsze miałam proste włosy i część pasm kręciłam. Obecnie zastanawiam się nas kupnem kręconych włosów – naturalnych loków, które prezentuję poniżej. Co o nich sądzicie?

Jak aplikujemy włosy?

Aplikacja doczepianych włosów jest niezwykle prosta. Mają one spinki, które przyczepiamy do włosów. i gotowe! Możemy się cieszyć pięknymi, długimi włosami:)

A Wy miałyście kiedyś doczepiane włosy? Jeśli tak to clip in czy doczepiał Wam fryzjer? Koniecznie dajcie znać w komentarzu! 🙂

1.Virgin Indian Hair                                                        2.Diamond Virgin Hair

1.KLIK           2.KLIK           3.KLIK

body wave
BestHairBuy loose wave
natural wave
 

 

5 comments

Agnieszka says:

Jakoś tak… faktycznie to naturalnie wygląda?! Nigdy nie miałam doczynienia z doczepami… (poklikane)
pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

Ania says:

Nigdy nie używałam doczepek, ale kiedyś będzie ten pierwszy raz 🙂

kobiece-inspiracje.com says:

Miałam doczepiane do ślubu, a potem jeszcze na imprezę sama przedłużyłam sobie kitkę..takimi doczepianymi włosami 😀 Genialny trik! 😛
http://www.kobiece-inspiracje.com

Angelika i Monika (Candy Pandas) says:

Nigdy nie miałyśmy doczepianych włosów ale to jest fajna opcja jeśli na jakąś chwile chce się mieć dłuższe no i gęstsze włosy 🙂

wholesale hair extensions says:

In my mind natural wave is just like body wave, make the BW loose will become natural wave,i also like the natural wave hair style.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *