Categories Aranżacja wnętrz

Beton architektoniczny w salonie

Aranżacja salonu to nie lada wyzwanie. Musi on być nie tylko praktyczny, ale również designerski. ostatnio niezwykle modny jest beton architektoniczny. Czy warto na niego postawić?

Beton architektoniczny – co to jest?

Beton architektoniczny, nazywa również betonem dekoracyjnym, to odmiana materiału, którą stosuje się w wykańczaniu wnętrz. Jego specjalna struktura nie wymaga dodatkowych zabiegów. Cieszy się coraz większa popularnością w aranżacji nowoczesnych wnętrz. Beton może być zarówno na ścianie, jak i na podłodze, a nawet wykorzystywany jest jako blat w kuchni.

Beton architektoniczny na ścianę w salonie

Beton architektoniczny to jeden z najmodniejszych materiałów, które używa urządzając salon. Doskonale sprawdza się w nowoczesnych mieszkaniach, gdzie użytkownicy cenią sobie minimalizm. Stanowi nieodłączny element wnętrz, które aranżuje się w stylu loftowym oraz industrialnym. Decydują się na beton, koniecznie postaw na materiał najwyżej jakości, jaką oferuje np. firma VHCT. Co więcej, płyty betonowe są wytrzymałe i bezpieczne. Dzięki temu zastosowanie ich w salonie jest dobrą decyzją. Dzięki różnym kolorów, możemy dopasować wnętrze według własnych upodobań.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *