Categories Bez kategorii

Biżuteria z pereł – dlaczego warto wybrać?

Nie ma wątpliwości, że biżuteria z pereł jest najbardziej pożądana przez kobiety Nic dziwnego. Są niezwykle subtelne, a jednocześnie zjawiskowe. Dlaczego warto wybrać?

Biżuteria z pereł – dlaczego warto wybrać?

Perły to piękne, delikatne kamienie, które zachwycają swoim niepowtarzalnym blaskiem już od wielu lat.Nosiły je przede wszystkim m.in. Audrey Hepburn i Marylin Monroe. Biżuteria z pereł to ten model który cały czas jest modny. Co roku pojawiają się jedynie nowe propozycje biżuterii z tymi kamieniami. Stanowi doskonały pomysł na prezent np. dla żony na rocznicę ślubu. Perły stanowią świetne uzupełnienie nawet najprostszej stylizacji. Można postawić na naszyjnik z pereł, który pięknie komponuje się z małą czarną. Jeżeli nie lubisz mocnej biżuterii, wybierz bransoletkę z perłami na gumce.

Biżuteria z pereł – jak pielęgnować?

Jeżeli chcesz cieszyć się urokiem pereł jak najdłużej, musisz zadbać o ich odpowiednią pielęgnacje. Przede wszystkim postaraj się, aby nie miały kontaktu z substancjami chemicznymi, które powodują m.in. ich zmatowienie. Niezwykle istotny jest także sposób przechowywania. Najlepiej zaopatrz się w szkatułkę, pudełeczko na biżuterię z wydzielonymi miejscami. Dobrze, aby nie dotykały innej biżuterii. Należy uważać również na wilgoć. Nie nalezy również ich przechowywać w zbyt suchych i nasłonecznionych miejscach.

5 comments

Natalia Ozga says:

Ahhh, jak mi się marzy biżuteria z pereł! <3
Efektowna, niezwykle kobieca – cudowna.
Pozdrawiam serdecznie!

dommieszkani says:

Taka biżuteria to marzenie niejednej kobiety. Jest prosta, ale jakże efektowna. Jednak trzeba umieć dopasować ją do stylizacji, bo nie ze wszystkim dobrze wygląda.

Świat Pani Domu - Ola says:

Marzy mi się dłuuuugi naszyjnik z jasnoróżowych pereł ale jeszcze nigdzie takiego nie znalazłam 🙁

Gemapolis says:

Perły perłom nierówne, mamy kilka ich gatunków a każdy z nich może być lepszej lub gorszej jakości. Perły mogą wyglądać zachwycająco pięknie (takich nie ma w sklepach), albo wręcz żałośnie (takie zazwyczaj sprowadza się do Polski). Wszystkim miłośnikom pereł proponuję zadać sobie trochę trudu i wyszukać te najpiękniejsze egzemplarze – nie będziecie chcieli już więcej patrzeć na ofertę sklepową 🙂

Dianka says:

Cześć! Ciekawy poradnik. Ja właśnie kolczyki z perłami wybrałam na swój ślub. Pięknie dopasowały się do sukienki! Więc warto znaleźć piękny naszyjnik i kolczyki właśnie z tymi perełkami. Pozdrawiam 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *