Biżuteria z pereł – dlaczego warto wybrać?

Biżuteria z pereł – dlaczego warto wybrać?

Nie ma wątpliwości, że biżuteria z pereł jest najbardziej pożądana przez kobiety Nic dziwnego. Są niezwykle subtelne, a jednocześnie zjawiskowe. Dlaczego warto wybrać?

Biżuteria z pereł – dlaczego warto wybrać?

Perły to piękne, delikatne kamienie, które zachwycają swoim niepowtarzalnym blaskiem już od wielu lat.Nosiły je przede wszystkim m.in. Audrey Hepburn i Marylin Monroe. Biżuteria z pereł to ten model który cały czas jest modny. Co roku pojawiają się jedynie nowe propozycje biżuterii z tymi kamieniami. Stanowi doskonały pomysł na prezent np. dla żony na rocznicę ślubu. Perły stanowią świetne uzupełnienie nawet najprostszej stylizacji. Można postawić na naszyjnik z pereł, który pięknie komponuje się z małą czarną. Jeżeli nie lubisz mocnej biżuterii, wybierz bransoletkę z perłami na gumce.

Biżuteria z pereł – jak pielęgnować?

Jeżeli chcesz cieszyć się urokiem pereł jak najdłużej, musisz zadbać o ich odpowiednią pielęgnacje. Przede wszystkim postaraj się, aby nie miały kontaktu z substancjami chemicznymi, które powodują m.in. ich zmatowienie. Niezwykle istotny jest także sposób przechowywania. Najlepiej zaopatrz się w szkatułkę, pudełeczko na biżuterię z wydzielonymi miejscami. Dobrze, aby nie dotykały innej biżuterii. Należy uważać również na wilgoć. Nie nalezy również ich przechowywać w zbyt suchych i nasłonecznionych miejscach.

5 Comments

  1. Taka biżuteria to marzenie niejednej kobiety. Jest prosta, ale jakże efektowna. Jednak trzeba umieć dopasować ją do stylizacji, bo nie ze wszystkim dobrze wygląda.

  2. Marzy mi się dłuuuugi naszyjnik z jasnoróżowych pereł ale jeszcze nigdzie takiego nie znalazłam 🙁

  3. Perły perłom nierówne, mamy kilka ich gatunków a każdy z nich może być lepszej lub gorszej jakości. Perły mogą wyglądać zachwycająco pięknie (takich nie ma w sklepach), albo wręcz żałośnie (takie zazwyczaj sprowadza się do Polski). Wszystkim miłośnikom pereł proponuję zadać sobie trochę trudu i wyszukać te najpiękniejsze egzemplarze – nie będziecie chcieli już więcej patrzeć na ofertę sklepową 🙂

  4. Cześć! Ciekawy poradnik. Ja właśnie kolczyki z perłami wybrałam na swój ślub. Pięknie dopasowały się do sukienki! Więc warto znaleźć piękny naszyjnik i kolczyki właśnie z tymi perełkami. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *