Black coat with leather sleeves / Czarny płaszcz ze skórzanymi rękawami

Black coat with leather sleeves / Czarny płaszcz ze skórzanymi rękawami

Stylizacja: Black coat

Płaszcze i parki ze skórzanymi rękawami swoją popularność zdobyły już kilka sezonów temu. Nadal są modne i chętnie wybierane przez miłośniczki mody. Jak wiadomo, płaszcze to jeden z najbardziej pożądanych elementów garderoby w sezonie jesień/zima. Rynek mody oferują nam bardzo bogaty asortyment, dzięki cemu możemy przebierać i wybierać w kolorach i fasonach. Mamy tradycyjny trencz, klasyczne, które dodają szyku, a także sportowe, które świetnie sprawdzą się na co dzień. Oprócz tego mamy łączenie materiałów m.in. wełnę ze skórą (rękawy), które bardzo lubię. Jeśli znudziły Ci się klasyczne wzory  to warto sięgnąć właśnie o taką kombinację.
Dziś prezentuję Wam wełniany płaszczyk ze skórzanymi rękawami (dostępny tu). Czaiłam się na niego już rok temu, ale zawsze wybór padał na coś innego. Dziś stylizacja z pogranicza lata i jesieni. Płaszczyk zestawiłam go z asymetrycznymi szortami (mam rajstopy, więc nie zmarzłam:D)  oraz sliponkami. Jak Wam się podoba?
coat – SheIn / shorts – SheIn / slip on – CNDirect / blouse – Stylemoi

96 Comments

  1. Szczerze? Masz jedne z lepszych stylizacji ze wszystkich blogów jakie obserwuje w bloggosferze. 😀 To zdecydowanie też i mój styl, wszystko niebanalnie połączone, ciekawe dodatki, a przede wszystkim genialnie w tym wyglądasz. 🙂

  2. Świetny ten płaszczyk.
    W tym eleganckim dość połączeniu bardzo dobrze "udaje" marynarkę – więc jak dla mnie jego wybór tu to bardzo dobra decyzja.
    I jeszcze okulary mi się podobają!

    I fryzura 🙂

    Pozdrawiam!