Black dress & sneakers / Mała czarna i trampki

Black dress & sneakers / Mała czarna i trampki

Zobacz stylizację w – MODNAPOLKA.pl

Moda na trampki nigdy nie przemija. To jedne z najbardziej wygodnych butów, które świetne nadają się do codziennych stylizacji. Pasują zarówno do szortów, jeansów, jak i spódniczek i sukienek. Niegdyś kojarzone z kilkoma prostymi fasonami dziś różnorodne. Projektanci powalczyli trochę z nudą i oprócz klasycznych trampek, dostępnych w różnych kolorach mamy nieco bardziej urozmaicone, po które chętnie sięgają Ci, którzy lubią bawić się modą.
Tym razem prezentuję Wam oryginalne, wygodne białe trampki w czarne kwiatki. Już nie raz wspominałam, że motyw kwiatowy uwielbiam! Zdobione są złotą klamerką. Fason cut-out, który również bardzo lubię. Zdecydowanie wyróżniają się na tle klasycznych fasonów. Obuwie te możecie dostać tu. Połączyłam je z czarną sukienką, do kupienia tu. Choć mała czarna kojarzy się nam głownie z elegancją, to i w sportowej wersji świetnie się sprawdza. Do tego biała torebeczka i bransoletka. Jak Wam się podoba?
dress – Oasap / sneakers – Stukstuk / bracelet – Chevre bijoux / bag – białe torebki na grandesaldi

111 Comments

  1. Ale czadowe są te tramposze! Jak dobrze, że tych projektantów ponosi czasem fantazja, przynjamniej te tramposze teraz są mega urozmaicone, a nie takie nudne, jak kiedyś 🙂 🙂
    I jakie Ty masz kochana opalone nóżynki 🙂
    Super wyglądasz 🙂

    pozdrowionka 🙂
    Daria