Bodycon dress / sukienka bodycon

Bodycon dress / sukienka bodycon

Bodycon dress

Sukienka body-con to typ sukienki, która jest ściśle dopasowana do ciała, dzięki czemu perfekcyjnie eksponuje kobiecą sylwetkę . Przy jej wyborze trzeba pamiętać, że uwydatnia każdą zaletę, ale również i wady. Z tego względu stanowi propozycję dla kobiet, które nie boją się odważnych fasonów. Nazwa powstała z połączenia dwóch słów body – ciało oraz conscious – świadomy. Bodycon to kwintesencja estetyki z lat 80-tych, która obecnie stała się bardzo popularna i chętnie wybierana przez kobiety.
Moją sukienkę znalazłam w lumpeksie i kupiłam ją jeszcze po przecenie. Wzory idealnie pasują do obecnej pogody. Sukienkę skomponowałam z ciemnymi barwami,  a przełamanie stanowi torebka w kolorze aqua, która pochodzi ze sklep rosewholesale.com . Uzupełnienie to bransoletka w odcieniu torebki.
dress – atmosphere, second hand / bag – rosewholesale / bracelet – Chevre bijoux / jacket – vanilla 

White And Black Fluid Striped
Shirt
1am 3rd April GMT, lasts only 24 hours!
400 pieces for $9.99! Don?t miss out.
It?ll help you save 75% in total 
xoxo Sandi

63 Comments

  1. Sukienka jest świetna!!! Świetny łup lumpeksowy!!! Uwielbiam takie wzory, choć w obecnym stanie wyglądałabym w niej raczej komicznie!!!
    P.S. Dziękuję za odwiedziny :D!!!

  2. bardzo mi się podoba print na tej sukience, w tym roku totalnie zwariowałam na punkcie wzorzystych sukienek i tunik, zwłaszcza takich we frezgi-mezgi 🙂