Ciężarówka sorter Fisher Price

Nie ma wątpliwości, że upominek dla najmłodszych to ciężki wybór. Dzieci zazwyczaj mają mnóstwo zabawek, ubranek i innych gadżetów. Dziś pomysł na prezent dla niemowlaka – ciężarówka sorter Fisher Price.

Ciężarówka sorter Fisher Price

Fisher Price to jedna z najpopularniejszych marek, która produkuje zabawki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku. Bardzo ciekawą nowością jest edukacyjna ciężarówka sorter, która stanowi prezent dla Maksysia. Był tak grzeczny w tym roku, że dostanie mnóstwo prezentów 🙂 Ciężarówka Fisher Price to doskonały pomysł na prezent dla niemowlaka, zwłaszcza chłopców, którzy uwielbiają samochody. Dzięki tej zabawce dziecko nie tylko odkrywa zabawę pojazdem, ale również zdobywa wiele cennych umiejętności. Nic więc dziwnego, że po zabawkę sięga dużo rodziców 🙂 Ciężarówka jest dedykowana dzieciom powyżej 6 miesiąca życia. Wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, który odporny jest na uszkodzenia. Posiada ona ruchomy sorter z czterema pasującymi do otworów elementami. Dzięki temu dziecko uczy się kształtów. Na kabinie ciężarówki mamy trzy przyciski: on/off z dwustopniową regulacją głośności i muszę Wam powiedzieć, że to naprawdę super sprawa! Niektóre zabawki są bardzo głośne, a tu mamy możliwość przyciszenia. To ogromna zaleta. Na kabinie są jeszcze dwa przyciski funkcyjne, które uruchamiają efekty dźwiękowe i świetlne. Mamy także sznurek, który umożliwia ciągnięcie zabawki.

Zabawki sorter – dlaczego warto?

Zabawki typu sorter są doskonałym pomysłem na upomminek dla naszego dziecka czy malucha siostrym, brata przyjaciółki. Dlaczego? Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest zabawa sorter. Może przyjmolwać ona różne postacie np. samochodu, domku, zwykłego kwadratu. Mimo to łączy je zasada działania. Charakterystyczną cechą jest jeden, duży element, będący podstawą, na którym znajdują się otwory w danym kształcie np. trójkącie i klocki, które są w kształcie odpowiadającym dziurkom. Dziecko musi umieścić dany klocek w odpowiedni otworze, bolcu itd. Dzięki temu maluszek:

  • uczy się kształtów,
  • uczy się schematów,
  • rozwija logiczne myślenie,
  • rozwija motorykę małą.

Pamiętajmy, aby jak najmniej pomagać naszemu maluszkowi, ponieważ dziecko ma dojść same do tego, jaki klocek pasuje do otworu. Prędzej czy później on sam to zrobi! 

Ciężarówka sorter Fisher Price, czy warto ją kupić?

Zabawka będzie służyła przez jakiś czas, więc z pewnością warto ją kupić 🙂 Jeśli Wasze dzieci są nieco starsze, polecam Wam inne zabawki marki Fisher Price.

Aktualizacja 11.09.2021: Jako, że minęło już sporo czasu, od kiedy opublikowałam ten wpis, mogę śmiało powiedzieć, że ciężarówka Fisher Price była strzałem w 10! Maksymilian bardzo długo się bawił, wykorzystując sorter. Obecnie kształty schowaliśmy, a samlochód wykorzystuje do zabawy z innymi autami – jesteśmy na etapie zachwycania się autami, pociągami, koparkami itd. 😀 Także pomimo tego, ze zabawka dedykowana jest niemowlaką (kształty), to spokojnie sprawdzi się również u starszaków 🙂 Myślę, że u Maksia fascynacja pojazdami jeszcze dłuuuuuuugo potrwa 🙂

Chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. przede wszystkim jak najmniej nienawiści, a jak najwięcej miłości, mniej złości, więcej uśmiechu, mnie kłótni, więcej zgody. Samych sukcesów  w życiu osobistym i zawodowym. Niech Wasze marzenia się spełnią!

Ciężarówka sorter od Fisher Price Ciężarówka sorter Fisher Price Ciężarówka sorter marki Fisher Price fisher price ciężarówka sorter zabawka Ciężarówka sorter od Fisher Price zabawka fisher price ciężarówka zabawka fisher price sorter

15 comments

Bielecki.es says:

Dzięki za podpowiedź na ciekawy prezent 😉

Kaśka - Poligon Domowy says:

Uważam, że wszelkiego rodzaju sortery to fajny prezent dla dzieci 🙂

Świat Pani Domu - Ola says:

Zabawki FP to zawsze będzie trafiony prezent 🙂

Ptysia says:

Uważam, że Fisher Price robi genialne zabawki dla maluszków 🙂

Owcowo says:

Mega pomysł na prezent. Szkoda, ze nie znalazłam tego przed świetami 🙂

Ewelina says:

Taki prezent zdecydowanie mi się podoba:)

Joanna Majchrzak says:

Mój synek byłby zadowolony z takiego prezentu i to bardzo!

Paulina Rudnicka says:

Świetny pomysł, no i widzę super rodzinne zdjęcia ❤️

Granivera says:

Takie sotey zawsze się u nas świetnie sprawdzały 🙂

Julka says:

Znam tą markę już od wielu lat i przyznam, że robi wspaniałe zabawki wysokiej jakości.

Zdrowa i Piękna says:

zabawki Fisher Price są świetne, a sortery to sposób na długą i ciekawa zabawę

JednoSpojrzenie says:

Uwielbiam takie zabawki dwa w jednym, to zawsze świetne połączenie 🙂

Bardziejmilo says:

Z pewnością ucieszy najmniejsze szkraby 🙂 zabawa gwarantowana

Aleksandra ze StyleVibes.pl says:

Taki upominek to świetna sprawa! Sama bardzo doceniam ideę takich edukacyjnych zabawek <3

todoarmo.pl says:

Taki sorter to super sprawa moje dzieci uwielbiały się bawić z nim .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *