Categories Blog Lifestylowy

Dekoracje ze zdjęć w domu – najlepsze pomysły

Nie ma najmniejszej wątpliwości, ze wywoływane zdjęcia, pozwalają zachować wspomnienia na dłużej. A co powiecie na dekoracje ze zdjęć w domu? Oto najlepsze pomysły.

Najlepsze pomysły na dekoracje ze zdjęć

Zdjęcia to jeden z najlepszych sposobów na zachowanie pięknych wspomnień. I choć obecnie można je trzymać na komputerze czy w pamięci telefonu, to jednak wywołane dają nam ogromną radość. Rozwój technologii pozwolił wprowadzić innowacyjne rozwiązania, dzięki którym zatrzymanie czasu jest możliwe na wiele sposobów. Obecnie wykonywane są nie tylko odbitki, upamiętniające różne ważne wydarzenia z życia, wakacje itd., ale również inne sposoby takie jak:

  • FotoObrazy,
  • FotoKubki,
  • FotoPuzzle,
  • FotoKalendarze,
  • FotoPoduszki.

Do tego wiele innych jak breloki, magnesy czy pluszaki ze zdjęciem. Takie dekoracje ze zdjęć w domu pozwolą w każdej chwili wrócić do wyjątkowo pięknych chwil, a ponadto posiadają walory estetyczne, pięknie zdobiąc ściany czy komody w mieszkaniu.

dekoracje ze zdjęć w domu

Dekoracje ze zdjęć w domu – FotoObrazy

Od długiego czasu ogromną popularnością cieszą się FotoObrazy. Zdjęcie na płótnie to doskonały sposób na uwiecznienie chwil i dodatek aranżacyjny w sypialni czy innym pomieszczeniu.FotoObrazy idealnie sprawdzą się również jako prezent np. dla rodziców z okazji rocznicy ślubnej czy na ślub siostry lub przyjaciółki. Dlaczego warto zdecydować się na FotoObrazy Przede wszystkim są o wiele tańsze niż obrazy, które oferują artyści. Na pewno doceni to każda osoba, która ceni sobie oszczędności 🙂 Ponadto, mamy ogromny wybór Możemy stworzyć FotoObraz nie tylko z gotowych zdjęć, ale i własnych. Tym samym tworząc wyjątkowy, oryginalny prezent. Ich zaleta jest również możliwość zamówienia online oraz szybki czas realizacji. Zamówiony fotoobraz będzie dostarczony w zaledwie kilka dni.

Odbitki na ścianie- doskonały sposób na dekoracje

Bardzo modnym trendem jest dekorowanie ścian poprzez powieszenie ich w ramach pojedynczo albo kilku, tworząc tym samym mini galerię lub kolaż. Zdjęcia na ścianie dobrze umieścić na wysokości wzorku, aby bez problemu móc je oglądać. Nie tylko my na nie zerkamy, ale również goście. Odbitki można połączyć ze sobą sznurkiem, połączyć w ramce.  Aby zrobić mini galerię z odbitek, musimy wybrać jeden ze sposobów. A jest ich mnóstwo! Ja polecam:

  • sznurek – za jego pomocą zrobimy girlandę ze zdjęć. Najpierw tworzymy girlandę ze zdjęciami. A następnie w danym pokoju, rozciągamy sznurek z jednego miejsca do drugiego i zamocować.
  • gotowe zestawy – w sklepach dostaniesz również gotowe systemy do zawieszeń.
  • samoprzylepne haczyki – możemy również kupić haczyki samoprzylepne, doskonała alternatywa dla gwoździ, i na nich powiesić zdjęcia w ramkach.

Zanim zrobimy mini galerię, warto wszystko ułożyć na podłodze i zobaczyć, czy dany układ nam odpowiada. Następnie możemy przyczepić / przywiesić do ściany 🙂

dekoracje ze zdjęć w domu

Gdzie najlepiej umieścić zdjęcia lub FotoObrazy ?

Zdjęcia oraz FotoObrazy możemy umieścić praktycznie wszędzie, wedle uznania. Śmiało można je zawiesić w salonie, bowiem to pomieszczenie, które odwiedzają wszyscy. Nie tyko my, ale i nasi goście. Oczywiście mamy szerokie pole na kreatywność. Jeśli mamy mieszkanie urządzane w stylu retro, tradycyjnym czy rustykalnym, warto postawić na odbitki na sznurku cy w drewnianych ramkach. W nowoczesnych mieszkaniach idealnie sprawdzą się FotoObrazy. Jeśli zależy Nam na większej intymności, to zdjęcia umieśćmy sypialni nad łóżkiem czy na komodzie w ramce.

2 comments

Magdalena says:

Ale super! Ja czekam na zdjęcia ze ślubu, więc wydrukuję od razu na kubkach. Super pomysł! Będzie piekna pamiątka!

Świat Pani Domu - Ola says:

Takie kubki ze zdjęciem mogą być fajnym pomysłem na prezent, np dla babci.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *