Categories Bez kategorii

Dlaczego warto grać w gry erotyczne? – 5 powodów

Gry dla dorosłych z roku na rok zyskują na popularności. Temat ten przestaje być wstydliwy dla wielu osób. I dobrze, ponieważ planszówki dla dorosłych to doskonałe urozmaicenie i wstęp do łóżkowych igraszek. Dlaczego warto grać w gry erotyczne?

karacie gry erotyczne

Dlaczego warto grać w gry dla dorosłych? – 3 powody

Gry dla dorosłych są świetnym rozwiązaniem zarówno dla par, które dopadła rutyna, jak i dla nowych związków. W tym pierwszym przypadku urozmaicają seks, a także mogą być doskonałym pomysłem na grę wstępną. Z kolei w przypadku świeżego związku, gry dla dorosłych pozwalają przełamać tzw. „pierwsze lody”.  Dlaczego warto grac w gry erotyczne? Przedstawiam 3 powody, dla których warto kupić erotyczne gry dla par.

Doskonały sposób na grę wstępną

Nie ma wątpliwości, że gra wstępna jest istotnym elementem intymnych relacji partnerów. Jej celem jest przede wszystkim rozpalanie zmysłów i podniecenie. O ile Panowie szybko potrafią się podniecić, o tyle u kobiet wymaga to czasami nieco dłuższej chwili. Aby stosunek seksualny był przyjemny i dawał niezapomniane doznania seksualne, warto pomyśleć o odpowiedniej grze wstępnej. Doskonałą formę stanowią erotyczne gry. Pozwolą się zrelaksować, pośmiać, a przede wszystkim sprawić wzajemną rozkosz.

Świetnie przełamuje rutynę

Gry dla dorosłych są doskonałym rozwiązanie dla tych par, do których wkradła się rutyna. Pomysły na wzajemne pieszczoty, które znajdziesz w grach, pozwolą zerwać rutynę i wpłyną na większe doznania. Wiele gier erotycznych pozwala otworzyć się na niestandardowe i ekscytujące pozycje seksualne.

Dlaczego warto grać w gry erotyczne? Warto tutaj wspomnieć, że erotyczne gry są doskonałym sposobem na spełnienie swoich fantazji erotycznych.  Nie każdy ma taką śmiałość, aby mówić wprost o swoich potrzebach oraz fantazjach. Gra towarzyska dla par to fenomenalne narzędzie, pozwalające na wyjście ze swojej sfery komfortu i spełnienie swoich erotycznych marzeń. Tutaj polecę Wam grę The Lovers Romantic.

Pozwalają poznać siebie i przełamać pierwsze lody

Gry erotyczne są także dobrą opcją dla tych par, które nie są zbyt długo w związku partnerskim. Na samym początku możecie być nieco skrępowani, by rozmawiać o swoich potrzebach, fantazjach. Nie wiecie, co wzajemnie lubicie, co Wam sprawia przyjemność. A nie zawsze jesteście na tyle otwarci, aby o tym mówić. W takiej sytuacji gra erotyczna okaże się niezbędna. Pozwoli wzajemnie poznać swoje strefy intymne, a także odkryć czułe punkty.

gry dla dorosłych

Gry erotyczne — jaką wybrać?

Na rynku jest ogromny wybór gier erotycznych. Dzielą się przede wszystkim na 4 kategorie:

  • kości erotyczne — wybierając ten rodzaj gry, rzucanie wzajemnie kośćmi i realizujecie zadania, które zostało przypisane wyrzuconej liczbie
  • planszówki dla dorosłych — w tej kategorii mamy ogromny wybór. Osobiście polecam 50 rozkosznych nocy, do kupienia w sklepie grajmyrazem, którą stworzono na podstawie popularnej książki
  • ruletka erotyczna — nie ma chyba osoby, która nie znałaby zasad ruletki. Tak samo, jak i w klasycznej wersji, to i w tej potrzeba szczęścia i oczywiście precyzji. Zasady są takie same. Wylosowane pole wiąże się z wykonaniem zadania, przypisanym do niego.
  • erotyczne gry karciane — ich główną zaletą jest kieszonkowy rozmiar. Można je zabrać ze sobą np. do hotelu na romantyczny weekend.

Gry możesz kupić w sklepie grajmy razem. Warto śledzić ich profil na facebooku AKADEMIAMIŁOŚCI, gdzie macie wszystko na bieżąco.

dlaczego warto grać w gry erotyczne

1 comment

Świat Pani Domu - Ola says:

Takie gry mogą urozmaicić życie partnerów..

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *