Dlaczego warto grać w gry erotyczne ? – 5 powodów

Dlaczego warto grać w gry erotyczne ? – 5 powodów

Dlaczego warto grać w gry erotyczne. Gry dla dorosłych cieszą się duża popularnością, choć ten temat wciąż jest dość wstydliwy. Niepotrzebnie. To doskonałe urozmaicenie i wstęp do łóżkowych igraszek.Dlaczego warto grać w gry erotyczne?

Dlaczego warto grać w gry erotyczne? – 3 powody

Gry dla dorosłych są świetnym rozwiązaniem zarówno dla par, które dopadła rutyna, jak i dla nowych związków. Stanowią doskonały pomysł na grę wstępną i nie tylko. Oto 3 powody, dla których warto grac  w gry erotyczne:

1.Sposób na grę wstępną

Nie ma wątpliwości, że gra wstępna jest istotnym elementem intymnych relacji partnerów. jej celem jest przede wszystkim rozpalanie zmysłów i podniecenie O ile Panowie szybko potrafią się podniecić, o tyle u kobiet wymaga to czasami nieco dłuższej chwili. Aby stosunek seksualny był przyjemny i dawał niezapomniane doznania seksualne, warto pomyśleć o odpowiedniej grze wstępnej. Doskonałą formę stanowią erotyczne gry. Pozwolą się zrelaksować, pośmiać, a przede wszystkim sprawić wzajemną rozkosz..

2.Sposób na rutynę

Gry dla dorosłych są doskonałym rozwiązanie dla tych par, do których wkradła się rutyna. Pomysły na wzajemne pieszczoty, które znajdziesz w grach, pozwolą zerwać rutynę i wpłyną na większe doznania. Wiele gier erotycznych pozwala otworzyć się na niestandardowe i ekscytujące pozycje seksualne.

3.Sposób na poznanie się

Gry erotyczne są także dobrą opcją dla tych par, które nie są zbyt długo w związku partnerskich. Pozwolą wzajemnie poznać swoje strefy intymne, a także odkryć czułe punkty.

Gry erotyczne – jaką wybrać?

Na rynku jest ogromny wybór gier erotycznych. Dzielą się przede wszystkim na 4 kategorie:

  • kości erotyczne – wybierając ten rodzaj gry, rzucanie wzajemnie kośćmi i realizujecie zadania, które zostało przypisane wyrzuconej liczbie
  • planszówki – w tej kategorii mamy ogromny wybór. Osobiście polecam 50 rozkosznych nocy,do kupienia w sklepie grajmyrazem, którą stworzono na podstawie popularnej książki
  • ruletka erotyczna – nie ma chyba osoby, która nie znałaby zasad ruletki. Tak samo jak i w klasycznej wersji, to i w tej potrzeba szczęścia i oczywiście precyzji. Zasady są takie same. Wylosowane pole wiąże się z wykonaniem zadania, przypisanym do niego.
  • erotyczne gry karciane – ich główną zaleta jest kieszonkowy rozmiar. Można je zabrać ze sobą np. do hotelu na romantyczny weekend.

Gry możesz kupić w sklepie grajmy razem. Warto śledzić ich profil na facebooku AKADEMIAMIŁOŚCI, gdzie macie wszystko na bieżąco.

Zobacz również

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *