Dlaczego warto uczyć się języka przez internet? – kurs angielskiego online ESKK

Kurs angielskiego online ESKK to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na stacjonarną naukę. Dlaczego warto uczyć się języka przez internet? I dlaczego warto wybrać ESKK? Sami się przekonajcie!

Dlaczego warto uczyć się języka przez internet?

Nie ma wątpliwości, że umiejętność posługiwania się językiem angielskim, jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Angielskim posługujemy się wszędzie, w pracy, podczas spotkań czy w czasie podróży. Znajomość języka obcego jest atutem podczas starania się o pracę. Jeszcze kilkanaście lat temu, uczyliśmy się w szkołach lub wybierając korepetycje. Dzisiejsza technologia umożliwia nam kursy językowe przez internet, np. na platformie ESKK, które z roku na rok zyskują na popularności. Nic dziwnego! Zobaczcie ile mają zalet:

  • oszczędność czasu – nie musimy dojechać do danego miejsca. Wystarczy mieć dostęp do komputera i internetu.
  • dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – z kursu możemy skorzystać w dogodnym dla nas terminie
  • nauka bez wychodzenia z domu – aby zacząć lekcję, nie musimy nigdzie wychodzić,
  • możliwość cofnięcia się do poprzedniej lekcji w każdym momencie.

dlaczego warto uczyć się języka przez internet

 

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Angielski jest wciąż obecny w moim życiu. Niestety od kiedy skończyłam studia, jest go nieco mniej. Oglądam seriale i filmy z napisami polskimi bądź po angielsku, żeby mieć jak najwięcej styczności z językiem. Jednak potrzebowałam przypomnienia w postaci kursu. Zdecydowałam się na kurs angielskiego online. ESKK oferuje kurs angielskiego dla początkujących, średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych, a także biznesowy.Wybrałam kurs angielskiego dla osób średnio zaawansowanych. Stwierdziłam, że ta opcja pozwoli mi przypomnieć gramatykę oraz trudniejsze słownictwo. Chciałabym przede wszystkim utrwalić moją wiedzę, a też również uzupełnić braki. To jeden z moich celów na ten rok. Sam kurs na platformie ESKK jest bardzo złożony. Mamy tutaj kurs oraz świetne dodatki.

Jak wygląda nauka z kursem online ESKK?

Kurs na platformie EKK jest naprawdę przyjemny, a cały panel intuicyjny. Kurs jest bardzo złożony. Mamy w nim:

Lekcje online

Kurs podzielony jest na rozbudowane lekcje. Każda z nich dotyczy danego tematu i zapewnia naprawdę sporą dawkę wiedzy. Świetne jest to, że do danej lekcji możemy wrócić w każdej chwili. Podoba mi się to, że zadania są różnorodne. Dzięki temu możemy poszerzyć wiedzę zarówno z gramatyki, jak i słówek. Dodatkowo w zadaniach mamy również nagrania, które pozwalają osłuchać się z językiem. A to moim zdaniem największy plus 🙂

Audiobook

Kurs przygotowano tak, aby można było się z niego uczyć ze słuchu. Dostępny jest w formie mp3. Dzięki temu możemy go zgrać na telefon i puszczać np. jak idziemy na spacer czy biegamy.

Praca domowa

Kto by pomyślał, że kiedykolwiek polubi prace domowe? Oczywiście w szkole ich nie lubiłam. W tym przypadku jest inaczej. Podchodzę do prac domowych w końcu bez nerwów  😀  Nikt mnie nie ocenia. Prace domowe nie są obowiązkowe. Jeśli chcemy możemy wykonać zadanie , a następnie wysłać je nauczycielowi. Powrót do szkoły.. 😀 Powiem Wam, że bardzo mnie zaskoczyła ta opcja, ale naprawdę pozytywnie. Super, że ESKK oferuje taką możliwość sprawdzenia swojej wiedzy 🙂

Podręcznik

Oprócz kursu, na platformie ESKK mamy dostęp do podręcznika z ćwiczeniami, słówkami oraz gramatyką. Dla mnie to idealna opcja! Jak miło wrócić na chwile do szkoły hihi 😀 Do podręcznika mamy dodatkowo nagrania do lekcji. W tej sekcji znajdziemy wszystkie nagrania z danej lekcji. Pozwolą lepiej osłuchać się z językiem. Ja zawsze miałam z tym problem. Jednych rozumiałam w 100%, innych mniej. Dlatego słuchanie dla mnie jest bardzo istotne

Quiz powtórkowy

W tej opcji mamy możliwość szybkiej powtórki słówek z danej lekcji.

Ponadto mamy egzaminy i certyfikaty. Możemy sprawdzić swoją wiedzę poprzez zdanie egzaminu. Jeśli nam się uda to otrzymamy Międzynarodowy Certyfikat TELC. Dla mnie bomba!

Dodatki do kursu

Tak jak wspomniałam, platforma ESKK oferuje dodatki do kursu, które pomagają uzupełnić wiedzę. Są to m.in.

Biblioteczka – umożliwia czytanie e-booków w wybranym języku

Słownik on-line – znajdziemy w nim wiele słówek. jeśli jakieś jest nam potrzebne, a go nie znamy, możemy sobie sprawdzić.

Gry i ćwiczenia – nie ma nic lepszego niż połączenie zabawy z nauką, prawda? 🙂

Konwersacja z lektorem – uważam, że to jedna z najlepszych opcji, jakie oferuje platforma ESKK. Mamy możliwość umówić się na rozmowę z lektorem przez Skype i to w dogodnym dla nas terminie. Pozwala sprawdzić nam wiedzę i zdobyte umiejętności w trakcie rozmowy.

Chat z lektorem angielskiego- dzięki tej opcji możemy pisać w języku obcym.

Egzaminy i certyfikaty – jedną z największych zalet kursu ESKK jest to, że mamy możliwość podejść do egzaminów i otrzymać certyfikat Telc. W Polsce jest o oficjalnym certyfikatem, potwierdzającym znajomość języka. Co więcej, uznaje się go w większości krajów europejskich. Sam egzamin składa się z części pisemnej oraz ustnej. Myślę, że to super opcja, ponieważ posiadanie certyfikatu z pewnością daje dużo podczas szukania pracy.

MemoPlus – to nauka słówek, którą kończy się sprawdzianem. Stanowi zakończenie nauki.

Krzyżówki – to zdecydowanie mój ulubiony dodatek. Polega na rozwiązywaniu krzyżówki w języku angielskim. Pytania mamy po polsku, odpowiedź po angielsku 🙂 Uwielbiam łączyć przyjemne z pożytecznym!

Kurs angielskiego online ESKK – moja opinia

Mogę Wam z czystym sumieniem polecić kurs na platformie ESKK. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Duży plus za wszystkie dodatki, które pozwalają jeszcze lepiej utrwalić swoją wiedzę. Dla mnie kurs to przypomnienie gramatyki, a także słówek i poznanie nowych. Powiem Wam szczerze, że mam ochotę na kolejny kurs. od zawsze marzy mi się nauka języka hiszpańskiego. A po obejrzeniu hiszpańskich seriali, ochota jest jeszcze większa!

Kursy ESKK – dostęp do darmowych lekcji

A nas koniec przygotowałam dla Was coś specjalnego – DARMOWY DOSTĘP DO KURSÓW ONLINE. Dzięki temu możecie sami wypróbować lekcji. I to nie tylko języka angielskiego, ale innego 🙂 W ten sposób zobaczycie czy kursy online do Was przemawiają. Jeśli tak, będziecie mogli zdecydować się na pełną wersję kursu. Zapraszam Was również serdecznie na promocje, jakie przygotowała dla Was platforma ESKK. Znajdziecie tam kursy m.in. języka angielskiego, niemieckiego czy hiszpańskiego w atrakcyjnej cenie!

 

 

19 comments

Klaudia says:

Ja się jakoś nie mogę zmobilizować jeśli chodzi o kursy internetowe… Nibyw szysztko fajnie, ale to chyba nie dla mnie…

Wędrówki po kuchni says:

Ja miałam to szczęście uczyć się angielskiego w kraju, gdzie posługują się tym językiem, bo mieszkam w NIR 🙂

Joanna Majchrzak says:

Może ja bym się skusiła na taki kurs 🙂

https://www.secretaddiction.pl/ says:

Teraz jest tyle możliwości, że czemu nie:)

Miye says:

Kursy online to zdecydowanie fajna sprawa 🙂 Chociaż trzeba uważać, żeby nie zapłacić za coś, co zupełnie nie jest tego warte.

Anna says:

Od dawna chce się poduczyć języka więc muszę do nich zajrzeć i wypróbować kurs 🙂

Niebieska Niezapominajka says:

Ja najlepiej uczyłam się języka, chodząc do szkoły. Teraz staram się go trochę szlifować, ale to nie to samo. 🙂

sandrak says:

mi wchodziło najlepiej , gdy oglądałam seriale 😀

Katsuumi says:

Nauka przez internet to sama przyjemność;)

Zdrowa i Piękna says:

Świetne są takie kursy, zwłaszcza dla osób pracujących z domu

sandrak says:

zdecydowanie 🙂

Julia Wasielewska says:

Mi by się zdecydowanie przydało odświeżyć pamięć, kiedyś super znałam ten język.

Ptysia says:

podoba mi się to, że można otrzymać certyfikat 🙂 Prawdopodobnie skuszę się na angielski 🙂

Świat Pani Domu - Ola says:

Kuurcze..chciałabym sie uczyć jakiegoś języka tylko non stop brak mi czasu..ALe może warto jednak zagospodarować kilka chwil…

Bardziejmilo says:

Ja jestem za tym by się uczyć języka w każdym momencie i w każdym wieku 🙂 Sama chętnie bym powróciła do dalszej nauki 🙂

JednoSpojrzenie says:

Ja od wielu lat marzę o nauce języka włoskiego 🙂

todoarmo.pl says:

Języka warto uczyć się zawsze i wszędzie.

Lalar_S says:

Świetna sprawa człowiek całe życie się uczy i zawsze warto podnosić swoją wiedzę, a znajomość języka obcego w dzisiejszych czasach to podstawa!

Aleksandra ze StyleVibes says:

W sumie to przyda się odświeżyć trochę wiedzę 😀

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *