DuoLife

MOŻLIWOŚCI ZAKUPÓW W SKLEPIE DUOLIFE:

W DuoLife nie ma przymusu do zakupów ani subskrypcji zakupowej. Klient, zakładając konto, do niczego się nie zobowiązuje. Zamawiasz wtedy, kiedy potrzebujesz i to w atrakcyjnej cenie.

Chcesz dostęp do najniższych cen?

  1. Kliknij w link: niedoskonalamama.myduolife.com
  2. Zaznacz opcje „klubowicz
  3. W miejscu link partnerski wpisz swoje imię i nazwisko bez spacji, polskich liter i z małych liter.
  4. Wypełnij dane.
  5. Przejdź „dalej
  6. Wybierz produkty za min 250 pkt (przy kliencie hurtowym lub 500 przy VIP)
  7. Przejdź do podsumowania i sprawdź swoje dane.
  8. Kliknij „zarejestruj się” i opłać swoje zamówienie.
  9. Sprawdź maila i kliknij w link aktywujący konto.
  10. Napisz do mnie na adres kontakt.niedoskonalamama@gmail.com po odbiór dostępu do Akademii zdrowia.

1) Cena detaliczna
Przy zakupie z linku bezpośrednio do produktu, system zapyta przy finalizacji czy chcesz założyć konto i odebrać rabat czy kontynuować bez rejestracji.

2) Cena klienta preferowanego do 15% rabatu na produkty (założenie konta zakupowego z linku do rejestracji i zakup min 1 produktu do 249 pkt ).
Jeżeli się zarejestrujesz – stajesz się automatycznie klientem preferowanym i masz do 15% zniżki na dany produkt.

3) Cena klubowicza (założenie konta zakupowego z linku do rejestracji i zamówienie za min 250 pkt)
Jeżeli dokonasz zakupów za 250 pkt (np. Zestaw DuoLife dzień i noc) przy pierwszym zamówieniu masz już 15% rabatu. Od kolejnego stajesz się klientem hurtowym — klubowiczem i masz do 30% zniżki dożywotnio.

Dodatkowo w ramach tego otrzymujesz dostęp do Akademii zdrowia, możliwość dostępu do infolinii medycznej, webinary zdrowotne i możliwość odbierania bonusów za regularne zakupy.

Klient VIP – Przy rejestracji za 500 pkt otrzymujesz do wyboru 1 z 3 prezentów za 5 zł. Jeżeli utrzymasz aktywność zakupową przez kolejne dwa miesiące firmowe (okresy rozliczeniowe) to w drugim miesiącu odbiera 2 prezenty za 1zł a w trzecim miesiącu – 2 prezenty za 1zł + 1 zestaw Dzień i Noc.

OPCJA WYSYŁKI ZA 1 zł.

Przy złożeniu zamówienia załóż konto min klienta preferowanego i w podsumowaniu koszyka wybierz dowolny produkt z listy. Wówczas Twoja wysyłka będzie wynosiła 1 zł

A jeśli chcesz jednocześnie ZARABIAĆ z DuoLife, to odezwij się do mnie na maila (kontakt.niedoskonalamama@gmail.com) albo na INSTAGRAMIE (@niedoskonalamama).