Dzierżawa drukarek – czy to się opłaca? Czy warto?

Drukarka to przydatne narzędzie pracy. Niestety jej zakup jest dość kosztowny. W takiej sytuacji warto rozważyć dzierżawę. Czym jest dzierżawa drukarek? I czy jest opłacalna?

dzierżawa drukarek

Dzierżawa drukarek — na czym polega?

Dzierżawa drukarek to nic innego jak prosta forma nabycia sprzętu bez jego zakupu. W ramach wynajmu możesz korzystać z funkcjonalnych drukarek przez dowolny okres. Oczywiście czas wynajmu jest ustalany przy podpisywaniu umowy. Taka forma pozwala Ci na precyzyjne dopasowanie sprzętu do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto dzierżawić drukarkę?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że dzierżawa drukarek z roku na rok zyskuje na popularności. Nie ma się co dziwić. Sprzęty wielofunkcyjne są dość drogie i często nadwyrężają budżet firmy. Tym bardziej że szybko się zużywają i trzeba je wymieniać. W czym wynajem drukarek jest lepszy od zakupu urządzenia?

  • daje możliwość korzystania z nowoczesnych urządzeń bez zaburzenia płynności finansowej firmy,
  • można korzystać z maszyn przez określony czas,
  • niski koszt korzystania z urządzeń,
  • możliwość korzystania z obsługi serwisowej,
  • minimum formalności.

Jeżeli więc obawiasz się zakupu sprzętu wielofunkcyjnego, to rozważ taką formę finansowania. Nie musisz brać kredytu ani wydawać sporej gotówki. Ponadto wynajem ogranicza formalności do minimum, dzięki czemu nie musisz podpisywać różnych papierów.

 

*artykuł sponsorowany

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *