Flounce floral dress – MODNAPOLKA.pl
Nie ma najmniejszych wątpliwości, że kwiaty to najpopularniejszy, i wciąż gorący, wzór na wiosnę. Choć nie są nowością, to w tym sezonie podbiły wybiegi mody u Marques Almeida i Dries van Noten, a także Miu Miu i Michaela Korsa. Isabela Marant postawiła na miks małych i dużych kwiatów. Wiosna to nie tylko kwiaty na łąkach, ale i w naszych garderobach :) Jak nosimy kwiaty? Na wiele sposobów. Ten wzór daje mnóstwo możliwości do stworzenia ciekawych stylizacji. Najprostsza to sukienka – lekka, delikatna na co dzień lub elegancka na wieczór. Świetnie sprawdzi się również na imprezy okolicznościowe. Kwiaty znajdziemy również na bluzkach, spodniach, kostiumach czy marynarkach. Świetnie sprawdzi się również torebka w kwiaty, która odświeży total look. Kwiatów w swojej szafie mam mnóstwo, zwłaszcza sukienek. Do mojej kolekcji dołączyła kolejna. Tym razem zdecydowałam się na sukienkę z falbanką (będę za każdym razem powtarzała, że kocham falbanki :D ). Zdecydowałam się połączyć ją z dodatkami – czerwone szpilki i torebka. Jak Wam się podoba?
dress- Shein / heels – Here / bag – Here /


59 komentarzy
Jaka piękna sukienka! Idealna na wakacje. :)
W moim stylu. Rewelacyjna!
Wow! Wyglądasz przepięknie, też chcę taką figurę :) Ja również bardzo lubię kwiatowe wzory.
Piękna sukienka :) Lubię takie kwiatowe motywy :)
Świetna, wspaniale w niej wyglądasz :)
Rewelacyjnie wyglądasz :) Super :)
Po prostu rewelacja :) uwielbiam kwiaty, falbanki, czerwone szpilki, wyglądasz wspaniale :) :*
Piękna sukienka, cudownie w niej wyglądasz :)
Pięknie wyglądasz w tej sukience!
Print już bardzo letni, fason wspaniały!
Piękna sukienka, świetnie wyglądasz:)
http://www.ladymademoiselle.pl
Jestem bardzo ciekawa jak taki krój wyglądałby na mnię
Lubię kwiatowe sukienki.
Na sobotnią stylizację jak znalazł :)
Masz piękną figurę.
Pozdrowieńka serdeczne! :)
Dziękuję <3 Pozdrawiam również :*
Śliczna sukienka, i super w niej wyglądasz :-)
jak z okładki ;D
Amazing outfit, I love your dress! xx
Przepiękna sukienka :)!!!
Podobaja mi sie takie kwiatowe wzory :)
Fantastic floral dress perfectly combined with those red heels ;)
https://4highheelsfans.wordpress.com/2017/06/01/colors/
Bardzo ładna sukienka, idealna na wakacje :)
Uwielbiam takie sukienki! :)
No piękne te falbanki piękna, ale jeszcze piękniejsza jesteś Ty w nich!!! Super!!! :)
Piękna sukienka! a jaka figura ♥
Kocham kwiatowe wzorki na ubraniach *.* Bardzo piękna stylizacja , czerwone buty i torebka wspaniale współgrają z sukienką <3
Dziękuję :*
Bosko w tej kiecce wygladasz, jak milion $$ :) pozdrawiam i zapraszam ;)
Sukienka jest niesamowita <3
Wspaniale wyglądasz :) rewelacyjnie :)
Jaka laska! <3 W tej stylizacji jesteś prawdziwą petardą! :)
Zachwycam się sukienką! Jest obłędna, a Ty wyglądasz w niej bardzo kobieco i modnie :)
Jesteś zdecydowanie królową falban !!!! Sukienka i dodatki wspaniale piękne :)))) Pozdrawiam – Margot :))))
Podoba mi się bycie królową falban <3 Dziękuję Ci kochana, buziole :*
Wyglądasz w tej sukience pięknie i seksownie, ma idealny dla Twojej wspaniałej figury fason i przepiękny wzór, cudowne są kolory tych kwiatów, z czerwonymi dodatkami idealnia :) Buziaki :)
Fantastycznie wygladasz, tak bardzo kobieco. Kochamy kwiatowe motywy <3 <3 :)
WOW mega stylówa <3 Pięknie wyglądasz , nie mogę się napatrzeć :P
Wyglądasz fantastycznie! :D Milion dollarów!
Uwielbiam floral. <3 pozdrawiam. Jestem tutaj.
Do twarzy Ci w tej sukience :)
cudnie w niej wyglądasz
Kwiatowe wzory są w moim sercu od zawsze i na zawsze – uwielbiam wszelkie stylizacje z nimi. Ta sukienka mnie zdecydowanie zauroczyła :) No i fajnie ją zestawiłaś. Pięknie wyglądasz :)
Sukienka jest bardzo ładna :) i ma cudny wzór :) sama mam taką koszulę w takie kwiaty:)
Te falbanki są prześliczne ;) No i pięknie komponuje się ta sukieneczka z czerwonymi dodatkami ;)
pięknie! wyglądasz niesamowicie kobieco w tej sukience :) świetnie dobrane dodatki :)
Piękne zdjęcia, czerwone dodatki świetnie pasują. :))
perfect look in that dress:)
Regards.
Walkindiscount.com
Love the striking colour, dear! xoxo
cudnie wyglądasz ;)
Kwiaty na ubraniach chyba będą zawsze zwłaszcza w okresie wiosny i lata.
Sukienka cudna, pięknie w niej wyglądasz. Cudne również czerwone dodatki…pozdrawiam serdecznie…
totally loving your outfit
Regards
Shopafford.com
Wow! Pięknie wyglądasz w tej sukience, a czerwone dodatki idealnie tutaj pasują ☺☺☺
cudownie wyglądasz
piękne kolory
Ta sukienka jest genialna i ma piękne kolory. Wyglądasz bosko. Pozdrawiam :)
Bosko Ci w tej sukience!
Piękna sukienka i torebeczka także.
HIPNOTYZUJĄCA STYLIZACJA!
Lekka,a przy tym niezwykle elegancka.
Świetnie wyglądasz, sukienki czy bluzki z odkrytymi ramionami bardzo Ci służą. Super wyglądasz, bardzo kobieco i elegancko:)
Piękna stylizacja :) Sukienka bardzo mi się podoba i ubolewam, że nie mam takiej super figury jak Ty !
That dress is so pretty with all the florals! :)
And so perfect with the red heels! :)
YouTube | Blog: Geekette in High Heels | Instagram
Fantastycznie wyglądasz w tej sukience, kolory wspaniałe. Dobrze, że moda na takie fasony wciąż trwa.
Wow! Masz piękną figure, a sukienka idealnie ją podkreśla. Osttanio kupiłam sukienkę z podobną grafiką, ale w stylu sportowym :
http://matshop.pl/product-pol-2089-Sukienka-Jungmob-Jungle-Dress-2-multicolor.html
Bardzo ją lubię, bo jest niesamowicie wygodna, a przy tym ma fajną, wakacyjną grafikę. ;) <3