Categories Bez kategorii

Foto puzzle – pomył na prezent

Puzzle to rozrywka nie tylko dla najmłodszy, ale również dorosłych. Pozwalają świetnie spędzić czas w gronie rodzinnym, a do tego ćwiczą umysł. Świetne rozwiązanie stanowią foto puzzle, które sa idealnym pomysłem na prezent.

Foto puzzle – pomył na prezent

Nie ma wątpliwości, że puzzle już od dawna wykorzystywane są jako pomoc naukowa dla dzieci. Oprócz tego, stanowią również rozrywkę dla dorosłych. Zapewne każdy z Nas układam kilka razy w życiu puzzle, zarówno w dzieciństwie, jak i wżycia dorosłym. Obecnie puzzle przeszły rewolucję. Dostępne są w różnych parametrach: kształtach, wielkości, materiale. Są nawet puzzle 3D! Ich wybór zależy od naszych własnych preferencji. Popularnością cieszą się foto puzzle, które pozwalają uwiecznić wspomnienia i zachować je na całe życie. Możliwość wydrukowania na puzzlach wspomnień z przeszłość sprawia, ze stają się one indywidualnym, oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju upominkiem.

Foto puzzle pozwalają na umieszczenie na puzzlach własnej grafiki. Może to być np. zdjęcie rodzinne, zdjęcie dziecka czy zwierzaczka. Puzzle nie wymagają zbyt dużego poświecenia czasy. Wystarczy tylko wysłać grafikę, która ma się znaleźć na puzzlach. Pamiętaj, aby była dobrej jakości i dobrze skadrowana. Następnie projekt przekazywany jest do druku. Można wykorzystać w projekcie ramki, filtry czy własny tekst. Dzięki temu puzzle są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Można je podarować jako upominek na np.:

  • urodziny,
  • imieniny,
  • Święta Wielkanocne lub Bożego Narodzenia.

Liczba elementów zależna jest od tego, dla kogo przeznaczone są puzzle. Jeśli chcesz układać je ze starszym dzieckiem i spędzić długie godziny, wybierz większą ilość elementów. Jeśli puzzle mają zostać oprawione potem w ramkę i powieszone np. na ścianie, lepiej sprawdzą się te z małą ilością elementów. Co więcej, aby ułatwić układanie lub potem właśnie ozdobić złożony obrazek, postaw na gadżety, które możesz kupić m.in.:

  • Ramki,
  • Sertery do puzzli,
  • Maty,
  • Klej do puzzli.

 

4 comments

Anna says:

Moim zdaniem to naprawdę świetny pomysł na prezent. Ja niedawno dostałam fotoksiążkę i byłam bardzo zadowolona!

Świat Pani Domu - Ola says:

Takie puzzle to super sprawa na prezent na dosłownie każdą okazję. Grunt to tylko wybrać odpowiednie zdjęcie.

Patrycja says:

Puzzle to ogólnie fajna propozycja na spędzanie wolnego czasu, choć powiem szczerze, że wieki nie układalam. Może ostatni raz z maluchami w mojej rodzinie. Jeśli chodzi o rozwiązanie na prezent – świetna opcja, można zyskać zdjęcie w torchę innym wymiarze 🙂

Iwona says:

Świetny pomysł na prezent 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *