Frontrowshop burgund chiffon windbreaker

Frontrowshop burgund chiffon windbreaker

frontrowshop windbreaker


Na początku chciałabym zaprosić wszystkich na konkurs, w którym do wygrania bon na zakupy w sklepie Royal styl: KLIK.
Burgund to jeden z tych odcieni, który króluje w sezonie jesień-zima. Odważny, ale nie szokujący. Idealny w zestawieniu total look oraz w połączeniu z klasycznymi kolorami. Moim ulubionym zdecydowanie jest burgund z czernią i w takiej tonacji jest moja dzisiejsza stylizacja.
Postawiłam na burgundową narzutkę – wiatrówkę, dostępną TUTAJ, i klasyczną czerń. Narzutka jest moim zdaniem fantastyczna. Początkowo zastanawiałam się do czego ją ubiorę, z czym będzie fajnie się komponowała, po czym stwierdziłam,że na pewno coś się znajdzie. Połączyłam ją z legginsami z ćwiekami oraz kołnierzykiem również z ćwiekami, dzięki czemu dodałam stylizacji lekkiego pazurka.

windbreaker – Frontrowshop / leggins – DIY / bag – atmosphere / bracelet – Chevre

xoxo Sandi

73 Comments

    1. Na zdjęciach narzutka wyszła jakby była czerwona, w rzeczywistości jednak wpada w burgund, stąd nazwanie jej tym odcieniem:-) nawet w sklepie jest napisane "burgundy option". Możesz tam zajrzec i zobaczyć odcień.

  1. Ta asymetryczna narzutka jest rewelacyjna! 🙂 Świetnie ożywia dosyć ciemny zestaw i nadaje mu niebanalnego charakteru 🙂 CAłość na mega wielki plus 🙂 Gorące pozdrowionka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.