Categories Pomysł na prezent

GOKARTY – POMYSŁ NA PREZENT

Wybranie odpowiedniego prezentu dla naszego faceta, może stanowić nie lada wyzwanie.Perfumy, koszule, bluzki, zegarki – zbyt wiele razy tego kupować nie możemy. Nie masz pomysłu? Postaw na coś oryginalnego, co niesie za sobą dobrą zabawę, adrenalinę i świetnie spędzony czas! Mowa o.. gokartach, które kocha każdy fan motoryzacji.

Jazda gokartem to świetna zabawa, jak i również sprawdzenie swoich umiejętności w prowadzeniu pojazdu. Wiemy dobrze, że każdy facet uwielbia motoryzację, więc taki prezent będzie strzałem w 10!Zafunduj jazd gokartem we dwoje – w ten sposób spędzicie czas wspólnie. Jeśli nie jesteś przekonana do jazdy, najlepiej zorganizuj wyjazd na gokarty swojemu partnerowi z najbliższymi kolegami. Będą mogli wtedy się ścigać. A jak wiemy, w każdym mężczyźnie jest małe dziecko 🙂 Zabawa będzie na 102! Natomiast jeśli twój facet jest wielkim fanem kartingu i stara się regularnie odwiedzać tory, zakup mu kartingowe gadżety lub odzież np. kask kartingowy, buty kartingowe, rękawice, ochraniacze, golf czy kalesony. To wszystko dostaniesz na stronie inter-rally.pl . Daję gwarancję satysfakcji i zadowolenia.

A Wy lubicie gokarty, jeździliście kiedyś? Ja byłam razem z moim facetem i powiem Wam, że sprawia świetna! Jedyny minus – nie mogłam go dogonić.. :p Także trzeba nabrać wprawy 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *