Herbarata lipton: Dynamic Gunpowder Green i Daring English Breakfast

Herbarata lipton: Dynamic Gunpowder Green i Daring English Breakfast

Wiosna, lato, jesień, zima, rano, południe, wieczór – niezależnie, którą mamy porę roku lub porę dnia, herbata towarzyszy mi od zawsze. Zapewne większości z Was również. Rynek oferuje wiele rodzajów herbat, wiele smaków. Ale tylko wybór tej odpowiedniej sprawia, że pijemy ją ze smakiem. Ostatnio miałam możliwość testować dwa nowe smaki herbaty Lipton, która gości w mojej kuchni od wielu lat. I nie zanosi się, aby to się zmieniło. Otrzymałam dwa rodzaje herbat:
glownaHerbata zielona Lipton Dynamic Gunpowder Green
Zielona herbata z racji swoich wielu właściwości leczniczych oraz oczyszczenia organizmu, stała się moim codziennym nawykiem. Towarzyszy mi podczas śniadania, bez którego nie wyjdę z domu. Lubię zarówno te tradycyjne jak i z dodatkową  nutą smakową  np. cytryny, figi czy pomarańczy. Lipton jak zwykle smakuje pysznie i otula delikatnym aromatem.
zielona1 zielona2 zielona3 zielona4Herbata Daring English Breakfast
To tradycyjny smak czarnej herbaty pełen temperamentu. Pijąc ją czujemy moc i smak prawdziwe czarnej herbaty. Idealnie sprawdza się z dodatkiem cytryny podczas mroźnych dni, które nam obecnie towarzyszą. Jest również idealna podczas przeziębień. Z dodatkiem soku malinowego sprawia, że przenoszę się do krainy spokoju i wyciszenia. Biorę wtedy książkę i czytam. A nie ma nic lepszego niż chwila relaksu z dobrą książką i herbatą.
czarna1 czarna2 czarna3 czarna4

27 Comments

  1. Ooo ja ostatnio również kupiłam taką zieloną herbatę. Muszę przyznać, że naprawdę przypadła moim kubkom smakowym do gustu 🙂 English Breakfas w tej wersji jeszcze nie próbowałam.

  2. W mojej kuchni jest szafka wypełniona różnymi herbatami, bo uwielbiam pić herbatę 🙂 Lipton także bardzo lubię , zwłaszcza zieloną z jaśminem i zieloną z miętą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *