Wiosna, lato, jesień, zima, rano, południe, wieczór – niezależnie, którą mamy porę roku lub porę dnia, herbata towarzyszy mi od zawsze. Zapewne większości z Was również. Rynek oferuje wiele rodzajów herbat, wiele smaków. Ale tylko wybór tej odpowiedniej sprawia, że pijemy ją ze smakiem. Ostatnio miałam możliwość testować dwa nowe smaki herbaty Lipton, która gości w mojej kuchni od wielu lat. I nie zanosi się, aby to się zmieniło. Otrzymałam dwa rodzaje herbat:
Herbata zielona Lipton Dynamic Gunpowder Green
Zielona herbata z racji swoich wielu właściwości leczniczych oraz oczyszczenia organizmu, stała się moim codziennym nawykiem. Towarzyszy mi podczas śniadania, bez którego nie wyjdę z domu. Lubię zarówno te tradycyjne jak i z dodatkową nutą smakową np. cytryny, figi czy pomarańczy. Lipton jak zwykle smakuje pysznie i otula delikatnym aromatem.
Herbata Daring English Breakfast
To tradycyjny smak czarnej herbaty pełen temperamentu. Pijąc ją czujemy moc i smak prawdziwe czarnej herbaty. Idealnie sprawdza się z dodatkiem cytryny podczas mroźnych dni, które nam obecnie towarzyszą. Jest również idealna podczas przeziębień. Z dodatkiem soku malinowego sprawia, że przenoszę się do krainy spokoju i wyciszenia. Biorę wtedy książkę i czytam. A nie ma nic lepszego niż chwila relaksu z dobrą książką i herbatą.
Herbarata lipton: Dynamic Gunpowder Green i Daring English Breakfast

Ja bez herbaty nie wyobrażam sobie życia… uwielbiam ! 🙂
______________________
PERSONAL STYLE BLOG
http://evdaily.blogspot.com
i love them..they are so good
kisses
Ooo ja ostatnio również kupiłam taką zieloną herbatę. Muszę przyznać, że naprawdę przypadła moim kubkom smakowym do gustu 🙂 English Breakfas w tej wersji jeszcze nie próbowałam.
z chęcią bym spróbowała zieloną 🙂
Bardzo lubię herbaty tej marki 🙂
Zielona herbata jest najlepsza! Ja akurat bardzo lubię tą z Big Active. 😉
ostatnio mój ulubiony smak to mięta + czarny bez 🙂
Lubie ta marke. Przez zime towarzyszyl mi smak jablko z cynamonem 🙂
never tried liptons tee, english breakfast sounds fancy
Uwielbiam herbatki w okresie jesiennozimowym
http://fashionelja.pl
Zieloną z chęcią bym porwał 🙂
Ja kocham herbate♥
OFFICIAL PATTY 🙂
uwielbiam herbaty liptona! 🙂
Bardzo lubię te herbatki:)
W mojej kuchni jest szafka wypełniona różnymi herbatami, bo uwielbiam pić herbatę 🙂 Lipton także bardzo lubię , zwłaszcza zieloną z jaśminem i zieloną z miętą 🙂
Herbaty Lipton najlepsze:)
Lipton zawsze spoko, lubie ich herbatki 😉 pozdrawiam i zapraszam 😉
uwielbiam herbaty 🙂
Herbaty uwielbiam, zresztą pisałam i siebie, że jestem herbaciarą. Lipton jak najbardziej:)
Uwielbiam herbaty Lipton:)
uwielbiam piramidki Liptona 🙂
uwielbiam zieloną herbatę! 🙂
bardzo lubię liptona, ale coraz bardziej doceniam liściaste naturalne herbatki do zaparzania 🙂
O tak – liściaste są niezastąpione;))
Lipton jest niezawodna, a ja pije tylko zieloną – to chyba juz taki nawyk 🙂
ja też mam w nawyku picie zielonej herbaty;p czarna na przeziębienie;)
U mnie też zielona herbata to podstawa! 🙂