Categories Bez kategorii

HISZPANIA LAST MINUTE

Hiszpania to kraj, który skradł moje serducho.  Choć nie zwiedziłam każdego jej zakamarku, to ten kawałek wystarczył, by się zakochać w Hiszpanii. I to z pewnością nie była jedyna podróż do tego urokliwego miejsca! W planach mam odwiedzić jeszcze nie raz! A dziś kilka słów o wycieczce – Hiszpania Last Minute.

HISZPANIA LAST MINUTE

Hiszpania to przede wszystkim piękne plaże, ciepłe morze, wspaniałe atrakcje (jak chociażby park rozrywki w Salou), bardzo dobrze rozbudowana baza hotelowo-gastronomiczna, niesamowite widoki i cała atmosfera. To wszystko sprawia, że Hiszpania jest idealnym miejscem na zrelaksowanie się i odpoczynek.

hiszpania last minute

LAST MINUTE  Z DIRECT SPAIN TOUR:

Wycieczki Last Minute cechują się przede wszystkim atrakcyjną ceną. Dlatego Hiszpana Last Minute, którą oferuje Direct Spain Tour stanowi bardzo dobry wybór. Po pierwsze, wycieczkę kupujemy w bezkonkurencyjnej cenie, za niewielkie pieniądze. Po drugie, Direct Spain Tour Międzynarodowy tour operator, który specjalizuje się  w destynacji hiszpańskiej. Są atrakcyjni, bowiem są z Hiszpanii i wiedzą, co najlepsze w tym kraju, co turyści powinni zwiedzić i co ich zauroczy. Direct Spain Toru oferuje hotele, aparthotele oraz apartamenty w Hiszpanii. Możemy zdecydować się na wypoczynek w Katalonii, Walencji, Andaluzji, Murcji, na Wyspach kanaryjskich czy też Wyspach Balearskich.

A Wy, byliście kiedyś w Hiszpanii? Jeśli tak to, gdzie? Ja odpoczywałam w  Katalonii i serdecznie Wam polecam!

10 comments

Madziastylee says:

tez mi sie marzy hiszpania ❤

malwina m says:

Ja byłam na Majorce i Teneryfie,było cudownie i na pewno będę wybierać tamte kierunki. Klimat hiszpański bardzo mi sprzyja! Piękne zdjęcia!

sandrak says:

Ja właśnie chcę odwiedzić Teneryfę 🙂

Ania says:

Wybrałabym się na takie wakacje… 🙂

Agnieszka says:

Marzy mi się wyjazd do Barcelony… oczywiście z meczem w roli głównej!
pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

sandrak says:

Mecz to sprawa oczywista <3

Cleo says:

Ale bym gdzieś teraz wybyła..jest tak brzydko i zimno że najchętniej bym stąd uciekła pod palmy:D

poprostukasia says:

Cudownie <3

Dookola Swiata says:

Do Hiszpanii to moglabym jezdzic o kazdej porze roku 🙂

sandrak says:

Ja też 😀

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *