Categories Blog Parentingowy

Idealny pomysł na prezent dla niemowlaka – zestaw Suavinex

Wybór prezentu dla niemowlaka spędza sen z powiek nie jednej osobie Jeśli nie macie pomysłu, postawcie na zestaw Suavinex. To idealny pomysł na prezent dla niemowlaka.

Idealny pomysł na prezent dla niemowlaka – zestaw Suavinex

Butelka, smoczek i zawieszka do smoczka to absolutny must have w wyprawce. Tego nigdy za wiele 🙂 Zwłaszcza, że butelki i smoczki należy regularnie wymieniać. Właśnie z tych trzech elementów składa się zestaw Suavinex.

Dlaczego warto wybrać zestaw Suavinex?

Suavinex to hiszpańska marka, która już od 1983 specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla najmłodszych. Opraocwują zdrowe i innowacyjne rozwiązania, które zaspokajają potrzeby niemowląt i rodziców. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, marka łączy nowoczesność z najlepszej jakości standardami. Można to zauważyć w pięknych akcesoriach, które zachwycają designem. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz akredytacje np. Aenor zgodnie z normą UNE-EN ISO 9001: 2000. Suavinex jest członkiem  Europejskiego Komitetu ds. Artykułów i opieki nad dziećmi, organu odpowiedzialnego za opracowywanie i aktualizację przepisów dotyczących produktów do pielęgnacji dzieci. Wszystkie smoczki naszych butelek i smoczków są zalecane przez Hiszpańskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej (SEOP) i Stowarzyszenie Włoskich Specjalistów Ortodoncji (ASIO)  . pordukty tworzone są całościowo na terenie UE – Hiszpania, Słowacja i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i akredytacje.  I co najważniejsze, produkty są wykonane z materiałów bez bisfenolu A, całkowicie bezpiecznych dla najmłodszych.

1 comment

Świat Pani Domu - Ola says:

O łał..ale jakie to jest wszystko ładne 🙂 Aż weszłam na stronę www i cudne są tam różne wzory kolorystyczne 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *