Inteligentne hula hop Hooply. Opinie recenzja i kod rabatowy

Inteligentne hula hop Hooply. Opinie recenzja i kod rabatowy

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że inteligentne hula hop Hooply zyskuje coraz większą popularność. Czym jest? Jak kręcić smart hula hop? Sprawdź mój poradnik, opinie, recenzje i zyskaj kod rabatowy na zakupy!

inteligentne hula hop

Jak działa inteligentne hula hop Hooply?

Hula hop to przyrząd do ćwiczeń, którego nie muszę Wam przedstawiać. To plastikowa obręcz, która w dzieciństwie służyła nam głównie do zabawy. Natomiast w dorosłym życiu doskonale sprawdza się u osób, które pragną wyrzeźbić sobie talię. Od pewnego czasu można zobaczyć, że kręcenie hula hop jest trendem. A to wszystko dlatego, że daje spektakularne efekty. Kręcenie pozwala zgubić zbędne kilogramy, a jednocześnie modeluje sylwetkę i wzmacnia mięśnie. Jest tylko jeden problem. Są osoby, które nie umieją albo nie lubią kręcić plastikową obręczą. W związku z tym wprowadzono na rynek nowości, a mianowicie inteligentne hula hopa Hooply, które zaskakuje swoją prostotą. Jak działa?

Na hasło sandra20 macie 20% zniżki na zakup hula hop  HOOPLY.EU (kliknij TU)

Smart hula hop Hooply to innowacyjny gadżet treningowy, który pomaga Ci wymodelować talię w wygodny i szybki sposób, bez konieczności wykonywania innych ćwiczeń, które Ci nie odpowiadają. Hula hop składa się z segmentów, które można ze sobą łączyć i rozłączać, aby idealnie dopasować do talii, tak aby wypustki stykały się z Twoim ciałem. Do całości dołączona jest piłeczka grawitacyjna, którą należy wprawić w ruch, aby zacząć trening.

  1. W pierwszej kolejności dopasowujesz ilość segmentów do obwodu talii.
  2. Następnie wprowadzasz tor z piłeczką grawitacyjną i zamykasz hula hop za pomocą jednego kliku.
  3. Bierzesz piłeczkę w rękę i wprawiasz ją w ruch.
  4. Wykonujesz ruchy, jak w przypadku tradycyjnego hula hop.

smart hula hop opinie

Smart hula hop z obciążeniem — zalety

Smart hula hop z obciążeniem niesie za sobą wiele korzyści. Zaliczę do nich przede wszystkim:

  • Wbudowany timer — inteligentne hula hop wyposażono w timer, dzięki czemu możesz śledzić, ile czasu kręcisz obręczą. Taka informacja wyświetla się na ekranie LCD
  • Możliwość regulacji — jak wspomniałam wcześniej, inteligentne hula hop składa się z segmentów, które w prosty sposób można odpinać, jak i dopisać po to, aby dopasować je do talii,
  • Łatwy montaż — aby załozyć hula hop, musisz połączyć ze sobą segmenty, a w następnej kolejności zamocować piłkę grawitacyjną i zamknąć obręcz jednym klikiem. Później wystarczy, że wprawisz piłkę w ruch i gotowe
  • Obciążnik – piłka grawitacyjna jest obciążnikiem, który pozwala na wymodelowanie talii i to bezboleśnie! Ciężar obraca się przy wykorzystaniu siły odśrodkowej, która wymaga włożenia niewielkiej siły.

Ponadto ogromną zaletą jest to, że inteligentnym smart hula hop możemy kręcić, a jednocześnie oglądać film, ulubiony serial czy czytać książkę! Wbrew pozorom zajmuje niewiele miejsca (gdy rozłączymy części), więc możemy wziąć ze sobą na wakacje czy na spacer i poćwiczyć na świeżym powietrzu! hooply

Hula hop z obciążeniem efekty

Inteligentne hula hop z wypustkami daje świetne efekty. Oczywiście wtedy, gdy regularnie ćwiczysz. Wypustki, wykonane z miękkiego silikonu, podczas okręcania masują brzuch, a tym samym rozbijają tkankę tłuszczową. Podczas treningu podkręcasz metabolizm, ujędrniasz skórę i co najważniejsze, spalasz kalorię!

Pamiętaj, że każdy ma inne efekty, ponieważ nasze ciała różnią się od siebie. Jedna osoba zauważy efekty hula hop już po tygodniu, a druga dopiero po miesiącu. Przed rozpoczęciem treningu warto zmierzyć obwód talii i co tydzień sprawdzać, zapisując wyniki w kalendarzu czy plannerze.

Smart hula hop opinie

Na samym początku dodam, że nie jestem zwolenniczką kręcenia hula hop. Tradycyjny model miałam, ale sięgałam po niego naprawdę rzadko. O ile umiałam kręcić nim jakiś czas, o tyle na typowy trening nie potrafiłam i mnie zwyczajnie denerwowało. Kiedy poznałam smart hula hop Hooply pomyślałam, że to genialny wynalazek. Tylko, czy aby na pewno jest tak prosto, jak producent obiecuje?

Mogę teraz, z ręką na sercu, Wam napisać, że naprawdę kręcenie inteligentnym hula hop jest banalne i nie sprawi Wam problemu, nawet jeśli nie potraficie kręcić modelem tradycyjnym. Na Instagramie wstawiałam nawet filmik, jak kręcę obręczą, a jednocześnie czytam książkę. I naprawdę jest to możliwe! Co prawda, podczas kręcenia słyszysz dźwięki, ale ja mam podzielność uwagi, więc mi to kompletnie nie przeszkadza.

*wpis sponsorowany, reklama

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *