Jak dobrze wybrać interaktywną zabawkę?

Jak dobrze wybrać interaktywną zabawkę?

Zabawki interaktywne są coraz chętniej kupowane przez rodziców najmłodszych. Nie tylko grają i śpiewają, ale przede wszystkim wspomagają rozwój maluszków już od pierwszych miesięcy życia. Jak dobrze wybrać zabawkę interaktywną?

Jak dobrze wybrać interaktywną zabawkę?

Decydując się na zakup interaktywnej zabawki, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii:

  • jakość – zabawka powinna spełniać wszystkie konieczne normy,
  • funkcje – zanim wybierzemy zabawkę, warto zastanowić się, jakie powinna posiadać funkcję.
  • wiek maluszka – dopasuj zabawkę do wieku maluszka. Możesz również wybrać takie, które posłużą nieco dłużej czyli np. te, które pomagają poznać pierwsze kształty, literki i cyferki.

jak dobrze wybrać zabawkę interaktywną

Jak dobrze wybrać interaktywną zabawkę – Miś Lelek

Świetnym rozwiązaniem dla maluszków są misie interaktywne. Misiek Lelek, dostępny w sklepie e-zabawkowo, to interaktywna zabawka, która nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale również funkcjonalnością. Łączy on w sobie aspekty edukacyjne, innowacje technologiczne. Ponadto posiada:

  • 5 interaktywnych przycisków i bezpłatna aplikacja do zabawy i nauki – pierwsze litery, cyfry, kształty i kolory.
  • Duży, interaktywny przycisk na środku świeci się.
  • Mnóstwo zabawnych rymowanek i piosenek.

Naciskając prawą łapkę, Misiu uczy kształtów i kolorów. Jeśli naciśniemy lewą łapką, Lelek powie „przybij piątkę”, „Obnejmik mnie mocno”, „Kocham Cię” lub zaśpiewa piosenkę. Klikając na prawą nóżkę, Misiek liczy 1,2,3, śpiewa piosenkii i opowiada wierszyki o liczeniu. Przy lewej nóżce uczy literek: a,b i c, a także śpiewa pipsenki i opowiada wierszyki o literkach. Natomiast, gdy naciśniemy serduszko, Lelek zaśpiewa piosenkę, powie „Kocham Cię” lub „Obejmij mnie mocno”.

Dzięki powyższym funkcjom, wspiera rozwój:

Ponadto wspiera rozwój dziecka:

– sensoryczny,
– psychomotoryczny.

Lelek przeznaczony jest dla dzieci już od 6 miesiąca życia. Wzbudza zainteresowanie nie tylko tym, że mówi i śpiewa, ale również świecącym serduszkiem. Za pomocą piosenek oraz rymowanek, Lelek potrafi nauczyć dziecko słówek, literek oraz cyferek. Za pomocą komendy „Obejmij mnie mocno” uczy dziecka bliskości i reagowania na prośbę. Maksyś wykazuje zainteresowanie Lelkiem już od samego początku. Najbardziej intryguje go świecące, czerwone serduszka. Szybko nauczył się je włączać 🙂 Uważam, że Lelek będzie świetny dla własnego dziecka, ale także doskonałym prezentem dla maluszka np. pod choinkę. Dziecko będzie zadowolone z przytulanki, a przy okazji przytulanka będzie wspierała jego rozwój. Przyjemne z pożytecznym. Czego chcieć więcej? 🙂 Kupicie go w sklepie e-zabawkowo za naprawdę fajne pieniążki 🙂

 

18 Comments

  1. Dzieci bardzo dużo się uczą dzięki tym zabawkom, więc ten wybór jest naprawdę mega istotny <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *