Categories Bez kategorii

JAK ZAPAKOWAĆ PACZKĘ DLA KURIERA?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że największą zaletą zakupów przez internet jest możliwość otrzymania przesyłki do rąk własnych bez wychodzenia z domu. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią chodzić po sklepach. Niezwykle ważne jest zapakowanie rzeczy, któą wysyłamy. Jak zapakować paczkę dla kuriera, aby jej nie uszkodzić? Dziś podpowiem

JAK ZAPAKOWAĆ PACZKĘ DLA KURIERA?

Zanim zaczniemy pakować przesyłkę, musimy upewnić się, ze karton jest wystarczająco obszerny, aby zmieścić cały towar. Odpowiednie zapakowanie jest niezwykle istotne. Pamiętajmy o tym, że prawidłowe spakowanie przedmiotu zwiększa szansę na to, że towar dojdzie nieuszkodzony. Zanim zaczniemy pakowanie, należy upewnić się, że karton jest na tyle obszerny, aby zmieścił w nim się cały towar. To samo tyczy foliopaki. Warto również zdecydować się na tzw. wypełniacze np. folia bąbelkowa, papier, styropian, chipsy, gąbki, które dodatkowo zabezpieczają towar.  Po zapakowaniu paczka powinna mieć regularne kształty, a z kartonu nie powinna wystawać zawartość przesyłki.

Pakowanie szkła:

Delikatne przedmioty m.in szkła, koniecznie wyślij w twardych pudełkach, wypełnionych materiałem, który amortyzuje wstrząsy i jest odporny na ściskanie np. piankowe chipsy. elementy szklane warto owinąć folią bąbelkową.

EPAKA – TANI KURIER

Wiecie już jak zapakować przesyłkę. Teraz zapewne zastanawiacie się z jakiej firmy skorzystać? Warto zdecydować się na epaka.pl , która jest nowoczesną platformą wysyłkową, która oferuje wysyłkę paczek na terenie kraju i za granicę. Współpracuje z firmami jak kurierskimi takimi jak UPS, DPD, Geis, InPost, FedEx, Paczkomaty, DHL. Dlaczego epaka? Ponieważ ma wiele zalet, o których możecie poczytać na stronie. przede wszystkim nie ma abonamentów – płacimy za to, co wysyłamy. Nie musimy negocjować z kurierami, ponieważ od razu dostajemy ofertę. I istotna kwestia – dostajemy materiały do zapakowania przesyłek za darmo. Brzmi zachęcająco, prawda?

5 comments

Monika says:

Dzięki za wskazówki. 😉

Agnieszka says:

Nawet nie wiesz jak bardzo przydały mi się Twoje wskazówki!
pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

sandrak says:

Bardzo się cieszę!

Legenda says:

Dorzuciłam do zakładek, kiedyś na pewno się przyda

Śledzenie przesyłek inpost says:

Właściwe zapakowanie to już połowa sukcesu! Oczywiście wiele zalezy też od konkrentej firmy, jednak większość kurierów świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie. Zwłaszcza odkąd mamy możliwość dokładnego śledzenia przesyłek inpost, UPS, DPD i innych, nie musimy się martwić o stan nadawanych przesyłek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *