Jaki prezent na ślub?

Jaki prezent na ślub?

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej zakochanej pary. To czas celebrowania radości, imprezy do samego rana i … prezentów! Jaki prezent na ślub? Dziś o tym mowa!

Jaki prezent na ślub? Personalizowane upominki

Wiele osób decyduje się na prezent ślubny w postaci pieniędzy. Niektórzy wcześniej podpytują młodą parę, jakie są ich życzenia upominkowe – aby prezent był trafiony. Natomiast są osoby, które lubią młodą parę zaskoczyć i stawiają na personalizowane prezenty. Personalizowane podarunki to wyjątkowy prezent. Możliwość wygrawerowania sprawia, że prezent stworzony jest z myślą o osobie, która zostanie nim obdarowana. Tym samym nadaje indywidualny charakter. Więc jaki prezent na ślub? Z pewnością personalizowane prezenty na każdą okazję! Dziś przygotowałam dla Was prezenty na ślub ze sklepu mygiftdna.

1.Zestaw ręczników

Niezbędne wyposażenie każdej łazienki i nieodzowna dekoracja. Oryginalne i szykowne ręczniki to podstawa wyposażenia każdej łazienki, a jednocześnie dekoracja. Warto więc postawić na spersonalizowane ręczniki z haftem najwyższej jakości. Możemy wybrać ręczniki z imionami lub napisami np. ” mąż” i „żona”.

Jaki prezent na ślub

2.Kubki dla młodej pary

Bardzo fajnym pomysłem jest podarowanie kubka dla pary z napisami. Jestem pewna, ze szybko staną się ulubionymi! DO wyboru masz różne napisy np. „Pan&władca wszechświata” , „Queen of everything”, „mr right ” i „mrs. always right”.

Jaki upominek na ślub

3.Grawerowana karafka i kieliszki

Kolejny upominek to grawerowana karafka i kieliszki do wina. Ten zestaw z pewnością przypadnie do gustu każdej młodej parze. Czerwone firmo, romantyczny film i kolacja. Brzmi rewelacyjnie, prawda?

Jaki podarunek na ślub

4.Taca śniadaniowa

Śniadanie do łóżka Brzmi idealnie. I nie trzeba nic więcej pisać 🙂

Jaki prezent na ślub kupić

Wybierając prezent ślubny, pamiętajcie, że należy kupić prezent dla pary młodej, a nie dla każdego z osobna. Dlatego ważne jest, aby upominek służył zarówno Panu, jak i Pannie młodej.

21 Comments

  1. My mamy i kubki i peresonalizowaną tacę- świetna sprawa 🙂
    Fajne detale, a cieszą 🙂
    Polecam 🙂

  2. Wolałabym dać coś trwalszego niż ręczniki ? jestem zdania, że prezent powinien przetrwać lata. Z propozycji najbardziej podoba mi się karawka. Ja osobiście Młodej Parze podarowalabym np obraz lub elegancki wazon.

  3. Ja stawiam na tą karafkę z kieliszkami! Podobają mi się 🙂 A idziemy w sierpniu na wesele, to jak znalazł 🙂

  4. Pingback: Jaki prezent ślubny dla Młodej Pary? - sprawdzone propozycje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *