Karolina Mazgaj – wywiad z właścicielką Mrs Brush #niezwyklemamy

Karolina Mazgaj, właściciela Mrs Brush to kobieta petarda. Poznajcie jej historię!

Karolina Mazgaj – włascicielka Mrs Brush

Długo czekałam aż ruszę z moim nowym projektem. Niestety sytuacja osobista i ogrom obowiązków mnie nieco opóźniły, ale zaczynam. Chciałam Was powitać  projekcie #niezwyklemamy #rozmowyzmamaprzykawie. To dwa hasztagi, o których będzie głośno! Tak w skrócie, zaczynam serię wywiadów z kobietami, które są mamami, a jednocześnie prowadza swój biznes, freelancerkami. Jeśli nią jesteś – napisz do mnie 🙂 Nie bez powodu wybrałam 6 grudnia na pierwszy post. I nie bez powodu serię wywiadów rozpoczynam od rozmowy z KAROLINĄ MAZGAJ.

Zacznę od tego, że Karolinę poznałam osobiście podczas sesji zdjęciowej dla marki sportowego Gym Hero. Od razu babeczkę polubiłam, prześledziłam jej profil i zobaczyłam, że jest cudowną motywacją. Kobieta, która pokazała, że CHCIEĆ TO MÓC. Do dziś śledzę jej losy z uśmiechem na twarzy, czerpiąc od niej siłę i motywację. Jestem szczęśliwa, że mogłam ją poznać, a jednocześnie zawiedziona, ze mieszkamy tak daleko. Ale wciąż liczę, że mnie zaprosi na wakacje 😀karolina mazgaj

Nie przedłużając, poznanie KAROLINĘ, właścicielkę marki Mrs Brush, kobietę, która mając dwójkę dzieci, schudła prawie 40 kg, motywując wiele kobiet.

Wywiad z Karoliną Mazgaj

Niedoskonała Mama: Jak zaczęła się Twoja przygoda ze szczotkowaniem?

Karolina Mazgaj: Kiedy rozpoczęłam proces mojej metamorfozy, ciągle brakowało mi czegoś więcej abym mogła robić dla swojego ciała. Zaczęłam czytać i okazało się że bardzo popularne jest szczotkowanie ciała na sucho. Że ma wiele zalet, pomyślałam : super, dlaczego nie!

Niedoskonała Mama: Skąd pomysł na stworzenie marki Mrs Brush?

Karolina Mazgaj: Kiedyś byłam związana z firmą której szczotkę kupiłam jako pierwszą, związana może za dużo powiedziane. Zaprzyjaźniona. Promowałam ich produkty tak od siebie bo chciałam aby dziewczyny same zobaczyły jak fajne jest szczotkowanie. Nie da się ukryć że poświęcałam temu swój czas. Kiedyś wieczorem leżałam w łóżku i pomyślałam: kurde, dlaczego nie poświęcać swojego czasu i energii na swoje produkty? Olśniło mnie! Przecież ja też mogę mieć swoje szczotki skoro inne firmy je mają!

mrs brush karolina mazgaj

Niedoskonała Mama: Oprócz szczotek w Twoim sklepie pojawiły się również kosmetyki m.in. masło Shea, które polecam! Skąd ten pomysł?

Karolina Mazgaj: Chcę aby kobiety dbały o siebie kompleksowo. Nie chciałam im serwować byle czego. To miały być naturalne kosmetyki, które sama używam i polecam i które są istotne w pielęgnacji naszej skóry.

Niedoskonała Mama: A czy możemy spodziewać się nowości kosmetycznych?

Karolina Mazgaj: Narazie skupiłam się na tym, co jest. Uważam że to są produkty premium i co najważniejsze do wszechstronnego użytkowania przez każdego w każdym wieku.

Niedoskonała Mama: Będzie o tym osobny post, ale jak szczotkować ciało? 

Karolina Mazgaj: Szczotkowanie powinno odbywać się na sucho, ruchy jednostronne, zawsze w stronę serca. Jak zamiatanie miotełką. Nie powinno trwać dłużej jak od 3-7 minut na całe ciało, tyle wystarczy. Wszystko opisałam dokładnie w moim ebooku, który jest dostępny bezpłatnie na mojej stronie www.mrsbrush.pl także zapraszam!

szczotki mrs brush

Niedoskonała Mama: Twój ulubiony produkt ze sklepu to….

Karolina Mazgaj: Zdecydowanie szczotka na rączce i olej ze słodkich migdałów. Ale kocham i używam wszystkiego! Moja rodzina również !

Niedoskonała Mama: Jesteś mamą dwójki dzieci, pracujesz, prowadzisz konto na Instagramie, masz sklep online. Zdradzisz nam w czym tkwi sekret tak dobrej organizacji?

Karolina Mazgaj: Nie mam pojęcia jak daję radę czasami. Ale moja rada to planowanie dnia. A nawet tygodnia. Bez dobrego planu czasami wszystko mi się sypie.

Niedoskonała Mama: Wiem, ze to nie o Twojej marce, ale muszę zadać pytanie.. Ci, którzy Cię kojarzą, wiedzą, że schudłaś 40 kg! Jesteś inspiracją dla wielu kobiet (pewnie nawet o tym nie wiesz)! Jak to zrobiłaś? Jakieś złote rady?

Karolina Mazgaj: Małe kroki. To one zaprowadzą Was do wielkich celów. Nie wszystko mi przyszło od razu ale właśnie tymi małymi krokami. Proście o pomoc rodzinę, angażujecie bliskich aby wam pomagali, nie bierzcie wszystkiego na siebie, bo się poddacie. Stawiać małe cele i je osiągać a pewnego dnia zdobędziemy ten największy!

Niedoskonała Mama: Co byś powiedziała, doradziła kobietom, które marzą o własnym biznesie, oddaniu się pasji, ale się boją?

Też każdego dnia się boję że coś się nie uda, że nie będzie szło. Ale staram się o tym nie myśleć. Jeżeli czegoś chcecie, zróbcie to. Nie słuchaj nigdy osób, które mówią nie uda się. Nie raz to słyszałam i słyszę do dziś. Ale dla mnie to już nie ma znaczenia. Skupiam się na tym czego chce i myślę tylko jak to zrobić. Ci ludzie za nas nie spełnią marzeń, szkoda tracić na to co złe nasza cenną energię.

 

Dziękuję Ci kochana za rozmowę! Życzę Ci samych sukcesów 🙂

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *