Categories Bez kategorii

KONKURS LIPTON JELOŁ!PISZ&LOVE

Kochani, dzisiaj chciałabym Was poinformować o konkursie organizowanym przez markę Lipton – zapewne wszyscy dobrze znacie 🙂 Marka zorganizowała akcję pod hasłem Jeloł! Pisz&Love, która jest konkursem skierowanym do osób pełnych pozytywnej energii, które pragną zarażać innych swoim optymizmem i wprawić w dobry humor.
Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Oto zasady:
1. Wejść na stronę www.piszandlove.pl i
2. Dać się ponieść swojej kreatywności tworząc  krótkie, radosne i optymistyczne hasło, które wywoła uśmiech – warto postawić na grę słów, skojarzenia. Dajcie się ponieść fantazji – im więcej kreatywności, tym większa szansa na wygraną!
3. Hasło powinno składać się maksymalnie z 60 znaków (tyle umieścić można na zawieszce klasycznego Lipton Yellow Label.
A jaka jest nagroda?
-100  zwycięskich haseł pojawi się na zawieszkach limitowanej edycji herbaty Lipton Yellow Label dostępnej w regularnej sprzedaży w czwartym kwartale 2016 roku, konsumenci będą mogli wybierać spośród opakowań zawierających 25, 50, 75, 88 i 100 saszetek.
-10 najlepszych haseł znajdzie się na banerach kampanii na stronach internetowych. W charakterze nagród będą też vouchery do Katalogu Marzeń oraz wyjątkowe termiczne kubki Lipton, dzięki którym można delektować się smakiem herbaty w każdej chwili – podczas spaceru, pikniku, wypadu na miasto czy długiej podróży.

Warunki konkursu oraz regulamin dostępne na stronie www.piszandlove.pl.

Zgłoszenia można nadsyłać do 26 czerwca, a zebrało się ich już ponad 3768. Dobra zabawa dla wszystkich uczestników i satysfakcja dla zwycięzców gwarantowane!

2 comments

Megly says:

Słyszałam o tym konkursie. Coś mi się już obiło o uszy o nim .Hasło chwytliwe 🙂 Pozdrawiam cieplutko 🙂

Maja Mix says:

Powodzenia wszystkim 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *