Koronkowa bluzka

Koronkowa bluzka

Koronkowa bluzka – MODNAPOLKA.pl

Pogoda dopisuje, więc udało mi się zrobić zdjęcia w koronkowej bluzce. Połączyłam ją z czarną spódniczką, szpilkami, rajstopami. Do tego bransoletki w odcieniach wszystkich elementów stylizacji. Całość uzupełnia moje nowe odkrycie i moja nowa miłość – torebka z filcu – jedna z kilku, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia (taką jak ja mam, znajdziecie TUTAJ) i która stała się idealnym prezentem po ciężkim i pracowitym weekendzie.
Na torebkę z filcu szykowałam się już jakiś czas temu. W końcu zdecydowałam się na nią. Początkowo myślałam o kopertówkach, ale skusiłam się na duże torby – idealne do szkoły, na studia czy do pracy (moja mama już mi ją zabiera). Jestem bardzo zadowolona z niej i mam nadzieję, że nie skończy się tylko na kilku egzemplarzach.
Torebki filcowe możecie obejrzeć TU. Zachęcam wszystkim, ponieważ sklep ma naprawdę świetny asortyment, a wykonanie jest solidne. Najbardziej podoba mi się mozliwość wykonania haftu na torebce, dzięki czemu staje się wyjątkowa i oryginalna.
Nie wiem czy też tak macie, ale dodając zdjęcia tracą one dużo na jakości. Mam nadzieję,że problem zniknie z czasem.
Tymczasem wybieram się do znajomych i jako fanka piłki nożnej – oglądać mecz <3
bag – E-HAFT.PL / blouse, bracelet – PERSUNMALL / shoes – deichmann / belt – second hand / skirt – H&M

PROMOCJA ROMWE!
Romwe Columbus Day Weekend Sale
Up to 74.92% off
From 10/08 to 10/14, whole week!
Don?t miss, girls!
Go: http://www.romwe.com/Columbus-Day-Weekend-Sale-c-322.html?wn

xoxo Sandi

105 Comments