Categories Bez kategorii

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że znajomość języka angielskiego ułatwia nawiązywanie międzynarodowych kontaktów. Ponadto osoby, które bardzo dobrze komunikują się w tym języku, są cenne dla pracodawcy, bowiem takie osoby umożliwiają zarówno ekspansję i rozwój firm.

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

Szkolenia językowe dla firm, jakie oferuje np. centrum tłumaczeń Lingpro – Lingopro.pl , to połączenie wiedzy, doświadczenia i entuzjazmu. Czym się wyróżniają takie szkolenia? Tym, że są dopasowane do branży, w której działa firma. W ramach szkoleń można zdecydować się na spotkania indywidualne lub kursy grupowe.

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM – DLACZEGO WARTO?

Inwestycja w język angielski pracowników, jak i siebie jako pracodawcy, jest dobrą inwestycją. Zdecydowanie zyska się więcej niż się spodziewamy. Język angielski pozwala nam się komunikować, dzięki temu nie ograniczamy się tylko do biznesowych kontaktów w Polsce, ale możemy szukać poza granicami kraju. Dlatego w firmie potrzebna jest minimum jedna osoba mówiąca dobrze w języku angielskim, aby mogła prowadzić konwersacje z zagranicznymi klientami. Inwestycja w kurs języka to także inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa.`

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *